Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nawigacja samochodowa ~500zł

nawigacja gps samochód ranking

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 dany_47

dany_47
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 10:21

Witam kolegów,

taka sytuacja Panowie. Rozglądam się za GPS do auta za ~500zł (+/- 100zł).

Starałem się samemu coś wygrzebać ale niestety wszelakie rankingi jakie znalazłem są już nieco przestarzałe a wiadomo świat nie stoi w miejscu. A tutaj na forum wszyscy o tablety pytają a nie o navi :)

Co w tej kwocie ciekawego można wyszarpać? Mile widziane raty (na 3 miesiące tylko. potrzebuje historii kredytowej na przyszłość :) )

Nawigacja latała by po PL ale nie wykluczone że pojechała by ze mną w Europę za jakiś czas ze względu na rodzaj pracy. Fajnie by było gdyby szybko pracowała (wytyczała trasy, zmieniała je itp), szybko łączyła się z GPS. Wielkość ekranu myślę że od 4" do 5" bo większe to już pół szyby zasłaniają a na mniejszych z dotykowym wyświetlaczem wprowadzić jakieś dane to dramat ;) Dodam też, że oswoiłem się z AM i się wcale nie pogniewam jeśli dalej będę z nią współpracował :)

Będę bardzo wdzięczny za wszelakie rady, jeśli za mało info dodałem to proszę pytać jeśli pomoże to w ustaleniu, która navi będzie naj.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych