Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

 

Mój komputer:

MSI P35 NEO FR

Intel Pentium Dual core E6500 3.3GHz

3 GB RAM DDR2 800Mhz

Zotac Geforce GTX460 1 GB RAM

TOP power 450W

dysk ??? 320GB

system Windows 7 professional 32 bit

 

 

Potrzebuję zasięgnąć opinii ludzi w kwestii doboru podzespołów. Zamierzam upgrade'ować komputer do grania . Chcę wymienić płytę główną na najnowszy socket, procesor i pamięci .

Jestem skory do wybrania takiego zestawu :

Asrock B85 Pro4 - 260zł

Intel I-5 4440 - 700zł

Kingston HyperX Blue 4 GB 1600 mhz - 160zł

 

chcę zainwestować max 1100zł i tyle własnie wynosi średnio wyżej wymieniony zestaw. Co o nim sądzicie i czy poczuję rzeczywiście dużą różnicę w wydajności w grach ?  Jeżeli chcielibyście mi polecić jakąś inną konfigurację proszę mieć na względzie funkcjonalnośc płyty glównej.

Asrock ma to czego potrzebuję , mianowicie PCI Express 3.0 i 2.0 obsługę CrossfireX , 2x PCI-E , 4 sloty RAMU o taktowaniu 1600mhz . W tej cenie nie zlazłem lepszej płytej głównej jesli chodzi o cenę do funcjonalności

Link to post
Share on other sites

Ja proponuje tak:

 

http://www.morele.net/inventory/info/m3PfAA/

 

Za grafikę i procka dostaniesz jakieś 300zł, więc budżet 1400zł. Buda i dysk zostaje, wymieniasz na markowy zasilacz, płyta jaką chciałeś + grafika i procek i możesz śmigać. Jeżeli dołożysz jakieś ekstra 100zł + sprzedasz całość (plus zasiłka) za 350, masz 200 ekstra na lepszą - przyszłościową płytę lub i3-4130. Pzdr!

Edytowane przez isajew
Link to post
Share on other sites

Tycha - nazwa to Topower" , pomyliłem się .

AMD Overclocker - Z87 extreme jest prawie o 200zł droższy to dużo. Wolałbym za te 200zł kupić dysk nowy Seagate Barracuda 500GB , bo ten co mam ta jakaś ruska kaszanka .

 

Sprzedaż starej płyty ,procka i grafiki ni wchodzi w grę. Muszę je komuś oddać . A z resztą bez grafy sobie nie pogram

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...