Skocz do zawartości

Porównanie telefonów w zakresie 600-700 zł


Recommended Posts

Czołem!

 

Trzeba kupić nowy telefon bo mój lg p500 już nie ciągnie :)

 

Mój budżet to 600-700zł. Telefon będę  kupował w sklepie typu Euro, lub na aledrogo tylko kup teraz wysyłka z polski. Tylko nowe. Wyświetlacz powyżej 4 cali do przeglądania internetu. Pewnie Android chyba że mi się zmniejszy budżet do 600 max to wtedy biorę L620. Telefon będzie głownie mi służył do przeglądania neta słuchania muzyki i proste gierki typu Angry Birds Oto moje propozycje:

 

Sony Xperia M

Sony Xperia L      

Lg Swift L9

myPhone Next

 

A wgl to który telefon od sony jest lepszy? Na euro tańsza jest Lka ale na aledrogo już Mke wyrwie się taniej.

 

Przy okazji nie wiem czy mi się czasami budżet nie skurczy do 600 więc mile widziane też propozycje telefonów do 600 zł ;)

Edytowane przez rekkek
Link to post
Share on other sites

Przeglądam forum od około  3 tygodni wiem mnóstwo rzeczy wiem że każdy na tym forum a szczególnie Ravir będzie mi polecał/a L720 na którą mnie nie stać niestety. Tam polecają tylko lumie lub Moto G której nie jestem w stanie wyrwać. Tak jak wyżej napisałem przeglądam forum od dłuższego czasu i właśnie te telefony szczególnie polecają (szczególnie L9 i SII [s2 nie wyrwe bo tylko używki są z polski a nówki już z zagranicy] jeśli chodzi o andka i L720), a ponieważ niektórzy tez polecają Mke to wybrałem według mnie najlepsze telefony w tym przedziale cenowym i chcę żeby ktoś wyraził swoją opinie na ten temat. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...