Skocz do zawartości

Komputer do 3300 (z windows)


Recommended Posts

Do Phenoma wrzucisz super płytę, bez większych kompromisów. Pod Intela już byłby problem - jakieś mATX itd. Ale teoretycznie na każdej działałoby tak samo. Ale jak już szukasz oszczędności, to weź AMD.

Link to post
Share on other sites

Tak w sumie to patrząc na intela i AMD to doszedłem downiosku, że nie opłaca mi się kupować intela tylko AMD. Pomyślałem też o procesorze z rdzeniami do odblokowania. Jaką płytę polecacie do odblokowania rdzeni. Słyszałem, że MSI wydaje specjalny program do odblokowania rdzeni. Ile on jest wart i czy inni producenci mają takie też. Ja takich nie znalazłem :]

Link to post
Share on other sites

A więcej płyt do intela takich do 400 moglibyście podać? Ja znalazłem ASUS P7H55-M LE/SI w esc.pl za 339,- tylko co oznacza to LE/SI. mam też na oku msi p55-cd53 (359,-) i msi p55-gd55 (379,-) Nie ukrywam , że zależy mi na cenie, więc jestem za asusem

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Udało mi się uzyskać trochę więcej środków na komputer, więc teraz to jest 3500 złotych.

Co myślicie o takim zestawie(zależy mi na intelu i nv), a zwłaszcza o obudowie(polecana przez znajomego informatyka). Skladane w gralu.

intel core i5 750

gainward geforce gtx465

gigabyte p55-us3l

2*2GB Geil DDR3 1333MHz

Samsung f3 500GB

Samsung SH-223C

Tacens Aquilo

Windows 7 HP OEM

Modecom Carbon 530W

Razem: 3528,-

Link to post
Share on other sites

Słaby ten zestaw, płyta główna słaba, karta graficzna lepiej jak byś wziął ATI HD5850 jest wydajniejsza od GTX465, obudowa jakiś chiński bubel powiedz temu informatykowi, żeby zmienił zawód jak najprędzej, zasilacz tez duży średniak.

 

edit. O to mój zestaw proponowany :

 

MSI Radeon HD5850 1GB DDR5/256b D/H/DP PCI-E TwinF

1198,99zł

 

Dysk twardy Samsung 500GB HD502HJ SATA II 16MB

158,99zł

 

Pamięć DDR3 Goodram 4GB PC1333 CL9 Dual 2x2GB

379,41zł

 

Obudowa ATX Midi Thermaltake V3 VL80001W2Z czarna

162,65zł

 

Nagrywarka DVD LG GH22LS50 SATA OEM czarna

90,17zł

 

Zasilacz do obudowy Cooler Master Extreme 500W BOX

169,98zł

 

Windows 7 Home Premium PL 1pk DVD 64-bit OEM

394,00zł

 

Procesor AMD Phenom II X4 955 Quad Core (AM3) BOX

616,99zł

 

Płyta główna MSI 785G-E53 AMD 785G Socket AM3

329,99zł

Podsuma: 3501,17zł

 

Sklep ram.net

 

I to jest o wiele lepszy zestaw niż twój.

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, to intel ma mniejszy pobór prądu niż amd i jest wydajniejszy, a dla mnie nie liczą sie tylko wydatki na teraz, ale tez późniejsze rachunki za prąd, wiec jednak wolałbym intela. A zestaw zamierzam kupić za miesiąc, jak ceny kart graficznych trochę spadną.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...