Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam problem z grą Batman:Arkham City. Przeszedłem już prawie cały wątek główny (jestem na około 78%) i mam pewien problem. Mianowicie po wprowadzeniu Procedury 10 mam zeskanować helikoptery i zabrać z jednego z nich Główny Panel Sterujący (czy jakoś tak). Zeskanowałem kilka helikopterów i znalazłem ten właściwy, przyciągnąłem się a Batman wziął z niego ten Panel. Cele misji się uaktualniają i mam wejść do Wieży Cudów, jednak kiedy próbuje zhakerować drzwi to Batman mówi że musze zdobyć Panel Sterujący, KTÓRY JUŻ WCZEŚNIEJ ZDOBYŁEM. Przez to nie mogę ukończyć gry. Czytałem że wiele osób ma ten problem ale wątki przez nich zakładane mają już po kilka miesięcy więc może znaleziono już rozwiązanie tego problemu.

Edytowane przez Depolonis
Link to post
Share on other sites

Właśnie że zrobiłem wszystko tak jak w tym poradniku a Batman nadal klepie formułkę że potrzebuje Panelu Sterującego. Czyli nici z przejścia gry :(. Ostatnio każda gra na jaką trafiam ma jakiegoś buga (GTA IV nie mogłem przejść bo w ostatniej misji nie mogłem wejść do motorówki w żaden sposób :()

Edytowane przez Depolonis
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...