Skocz do zawartości

Komputer się zawiesza


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Slawlos,

Recommended Posts

Witam. Jeśli mogę to podepnę się do tematu bo mam podobny problem na tej samej grafice co kolega tylko mój zasilacz jest be quiet straight power e9 600w (80plus gold). Zastanawia mnie też skąd on ma tak niskie temp. na karcie, ponieważ ja przy bf 4 czy AC4 mam ok 70 C w stresie. 

Edytowane przez miodek1804
Link to post
Share on other sites

Witam. Jeśli mogę to podepnę się do tematu bo mam podobny problem na tej samej grafice co kolega tylko mój zasilacz jest be quiet straight power e9 600w (80plus gold). Zastanawia mnie też skąd on ma tak niskie temp. na karcie, ponieważ ja przy bf 4 czy AC4 mam ok 70 C w stresie. 

zobacz na logach, temperatura nie przekracza 60 stopni, też masz problem z zawieszaniem się komputera??

Link to post
Share on other sites

Tuku mam dokładnie ten sam problem z black screenem i buczeniem. Co do temp. to dałem 50% prędkość wentylatora i już nie do chodzi do 65 C. Ale problem zawieszenia się kompa pozostał. Karta oczywiście ma kilka dni, bo robiłem upgrade kompa. Jeśli chodzi o buczenie to wczoraj podczas grania gdy ekrany zrobiły się czarne postanowiłem coś sprawdzić i troszeczkę docisnąłem grafę do slotu i przestało buczeć a wrócił dźwięk z gry. Niestety reset i tak trzeba było zrobić. :(

Link to post
Share on other sites

Tuku mam dokładnie ten sam problem z black screenem i buczeniem. Co do temp. to dałem 50% prędkość wentylatora i już nie do chodzi do 65 C. Ale problem zawieszenia się kompa pozostał. Karta oczywiście ma kilka dni, bo robiłem upgrade kompa. Jeśli chodzi o buczenie to wczoraj podczas grania gdy ekrany zrobiły się czarne postanowiłem coś sprawdzić i troszeczkę docisnąłem grafę do slotu i przestało buczeć a wrócił dźwięk z gry. Niestety reset i tak trzeba było zrobić. :(

zdaje się że udało mi się naprawić problem tak jak opisywał  Slawlos, usunołem z menadżera sterowniki graficzne i zaistalowałem najnowsze ale zrobiłem niestandardową instalację i wybrałem tylko sterownik graficzny bez żadnego oprogramowania i wczoraj grałem ponad cztery godziny bez kłopotów, sprawdz u siebie może też bedzie dobrze, jeżeli w ciągu dwóch dni nie wyskoczy mi błąd to znaczy że wina leżała po stronie sterowników

Link to post
Share on other sites

Karta graficzna działa, komputer się nie zawiesza, wina leżała po stronie sterowników, jeżeli problem się powtórzy to odezwe się na forum, u mnie pomogło odinstalowanie i zainstalowanie samego sterownika karty graficznej, dzięki za pomoc i pozdrawiam :D

Miodek1804 daj znać czy udało ci się naprawić problem

Link to post
Share on other sites

U mnie chyba tez pomogło bo streamowałem Assassin's Creed 4 i nie miałem zawieszenia ale przekonam się dopiero za pare dni :P Mam nadzieje że u mnie też pomoże.


Mam nowe informację dotyczące tego problemu. Przed chwilą miałem to samo czyli czarny ekran itp. ale nie resetowałem od razu kompa tylko chwilę poczekałem, zacząłem wciskać różne guziki na klawiaturze. Nagle komp wrócił do życia a na ekranie pokazała się informacja że sterowniki do karty przestały odpowiadać ale już odzyskały sprawność.

Link to post
Share on other sites

Może to przypadkowe. Nawet mi się zdarza że się czasem gra się wyburaczy, chociaż zwykle wszystko chodzi dobrze.

 

Gry też mają różne błędy, wychodzą patche , poprawki itp.

 

Zwłaszcza jak grasz w Assasina 4.

Nowa gra, niedopracowana. Nim poprawią to i tamto.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...