Skocz do zawartości

PROGRAM do monitorowania temperatur oraz FPS podzespołów komputera - podczas stresu\grania


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Sony156,

Recommended Posts

Witam,

 

Potrzebuję programu do monitorowania temperatur komputera oraz klatek na sekundę (FPS) podczas grania. Tak aby się to wszystko wyświetlało w rogu monitora.

 

Doszedłem do tego, że można to zrobić za pomocą Riva Tuner oraz hwinfo ale nie mogę tego ustawić.

 

Jest jakaś inna możliwość inny program ? 

 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

MSI Afterburner wydaje się w porządku tylko nie wiem jak tam dodać aby pokazywały się również dane procesora nie tylko karty graficznej.

 

Czy jest to możliwe ? Bo z tego co widzę to na liście nie ma wyboru procesora. 

 

Gdyby ktoś miał podobny problem:

 

- Ściągamy MSI Afterburner (ma on od razu w sobie RivaTuner),

- Ściągamy HWiNFO32\64,

- Uruchamiamy HWiNFO32 oraz RivaTuner (znajduje się on C:\Program Files (x86)\MSI Afterburner\Bundle\OSDServer\RTSS.exe - robimy sobie skrót na pulpicie),

- W programie HWiNFO32\64 podczas uruchomienia zaznaczamy "Sensors only",

- Później "configure sensors" >>>> OSD (RTS) i wybieramy sobie, które dane nas interesują (możemy również zaznaczyć sobie gdzie mają nam się pojawiać dane wartości - to znaczy, która linia oraz kolumna),

- Przechodzimy do RivaTuner >>> Show own statistic ON >>> ładujemy dużym plusem (w dolnym lewym rogu) ikonkę exe programu HWiNFO32\64 >>> 

 

Powinno działać.

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

U mnie w miejscu "Aktywne wykresy" są tylko opcje dla GPU a nie ma ich dla CPU i innych. 

 

Widocznie masz starszą (lepszą) wersję tego programu u mnie tych opcji brak, mimo wszystko dzięki za pomoc udało mi się to ogarnąć wyżej wymienionym sposobem. 

 

Jaką masz wersję MSI Afterburnera ? daj linka ^^ 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...