Skocz do zawartości

Ładny notebook do gier 4000-4300 zł


Recommended Posts

Witam! Poszukuję notebooka w cenie ok. 4000 zł (4300 max). Będę go używał do gier oraz programowania (Core i7 wymagany). Chciałbym aby był wydajny, ładny, jak najcieńszy. Oczekuję grafiki poziomu GTX765M - GTX760M. Fajnie jakby miał dysk ssd wraz z hdd (nie musi). Rozmiar matrycy 15-17 (najlepiej nie fullhd, by nie obciążać grafiki). 8 GB ramu wystarczy w zupełności. System operacyjny nie potrzebny, bo będę używał Ubuntu.

Link to post
Share on other sites

no to tak, ładnego cienkiego laptopa z tym co chcesz mieć w środku nie dostaniesz, nie w takiej cenie, a jak taki laptop jest to strasznie się będzie grzać, w podanym budżecie możesz dostać xnote w355 dokładnie za 4390zł (może utargujesz tą końcówkę) www.bluemobility.pl, lub msi ge60/70, acer v3, ale czy przypadnie Ci do gustu?? http://allegro.pl/laptop-msi-i7-8gb-nvidia-gtx765m-1tb-dos-i3777824851.html, jeszcze za 4500zł możesz kupić asusa g750jx http://allegro.pl/asus-g750jw-i7-4700hq-8gb-1tb-gtx765m-win8-g75-i3752919110.html z tym że asus FHD

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem najlepiej Acera v3-772 z i7 i gtx760

Wychodzi 300 złtaniej niż msi z gtx765 ( to dokładnie to samo co gtx760 tylko z podwyższonym taktowaniem rdzenia o ileś tam mhz... - moim zdaniem nie warto aż tyle dopłacać)

Do do wyższości procesora z msi..... Nie powiedziałbym. Do kart tego typu wystarczył  by procek 4 rdzeniowy ale w laptopach niestety takiego nie ma. jest 2rdzeniowe i5 4 wątkowe i potem 4 rdzeniowy 8 wątkowy i7 ktore jest nawet aż za mocny do tej grafiki.

A proeck z acera to wersja z obniżonym TDP z 47 ( msi) do 37 ( acer). Ma te 200mhz mniejsze taktowanie ale wydziela mniej ciepła... !!!! a wydajnośći wciąż nadto....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zapraszam do recenzji na notebookcheck.pl tam wszystko znajdziesz i zdecydujesz czy chcesz ciepłego lapka z throttlingiem.

Właśnie wskoczyła recenzja y510p z gt755m sli. Jest napisane, że przy grach nie powinno być ogromnego problemu z grzaniem, jedynie przy długotrwałym maksymalnym obciążeniu.

Link to post
Share on other sites

ja napiszę tak, miałem ten sam problem co Ty, podobny budżet, podobne rozterki i teraz gdybym miał wybierać znowu laptopa to bym wziął to samo co wziąłem miesiąc temu, na rynku jest naprawdę sporo laptopów ale mało który jest godny większej uwagi, albo jest problem z temp. albo z jakością wykonania, jedynie póki co to asus g750jw jest taki że ma świetną jakość wykonania i świetne tempy itd ale za to ma koszmarny serwis, ja bym to widział tak:

1) Lenovo y510p wersja z sli

2) Xnote w355

3) Asus g750jw

4) Msi Ge60 i7+gtx760/765m

5) Acer v3-772 gtx760m

ale wybór należy do Ciebie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wychodząc z nim na lodowiec....

A tak na seri to nic nie zrobisz z układem chłodzenia..... Możesz proóbować kupić jakąś dobrą podkładkę chłodzącą ale czy da to wymierne efekty to nei mam bladego pojęcia..

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...