Skocz do zawartości

Intel i5 xxxx co kupić ?


Recommended Posts

Devastor  do 400 zł proponuje wybór sposród takich modeli z chipsetem Z87 albo asrock Z87 extreme3 albo asrock Z87 PRO4, w zależności co jest dla Ciebie ważniejsze, czy całościowo chłodzona mocniejsza sekcja zasilania, czy obsługa SLI/CROSFIRE, czy minimalnie lepszy dźwięk, czy wejście HDMI. Teraz następna kwestia, prosiłeś także o zestawienie wydajności procesorów w grach, prosze bardzo:

 

PRZED OC:

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/focus/cpu2013/def/gry.png

 

PO OC:

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/focus/cpu2012/oc/gry.png

 

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
Link to post
Share on other sites

Dzięki za przedstawienie wydajności. Odnośnie płyty zależy mi najbardziej na bezpiecznym oc procesora (ponad 4.0 GHz), z SLI/Crosfire nie będę korzystał, a odnośnie jakości dźwięku jest mile widziana. Tak jak już wcześniej wspomniałem aktualnie mój budżet się powiększył więc jestem w stanie zakupić dobry sprzęt za ok. 500zł. Jeżeli lepiej dołożyć tą stówkę to mogę dołożyć tylko do czego ;) Wcześniej padały propozycję asrock-a z87 extreme4, jak ją oceniacie i czy to jest pewny produkt, który wytrzymie parę lat ? 

Link to post
Share on other sites

 

Devastor  moim zdaniem do 500 zł najlepszym wyborem będzie asrock Z87 extreme 4 jeżeli zależy ci na dobrym dzwięku, do tego masz dwie kości BIOS/UEFI i w razie awarii nie czeka Cię serwis. Asrock extreme4 to pewny produkt, który powinien wytrzymać kilka lat. Ma 36-mcy gwarancji, 12 fazową sekcję zasilania, a do tego dodatki na laminacie w postaci wyświetlacza kodów POST i przycisków zasilania oraz resetowania. Nie ma takiej drugiej płyty głownej do 500 zł, która daje tak wiele za tak niewiele (chodzi mi tutaj o stosunek możliwości do ceny). Pozdrawiam :)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...