Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, a wiec, zmienialem sobie paste termoprzewodzaca z karty, jak to na normalnego czlowieka przystalo, podlaczam karte, skladam do kupy wszystko, wlaczam... czekam... i ,, brak dostepu do internetu " wkurzylem sie, widze ze modem i router dziala, posprawdzalem kabelki, pozamienialem kable rj45 (mam jeden w zapasie) no i nic... caly czas to samo... Wkoncu sterowniki... Reinstal, sprawdzam, nadal nic... Wkoncu sie wkurzylem, przekopiowalem najwazniejsze dane na inna partycje, i format, instalacja sterownikow, sprawdzam... NIE DZIALA ! To mysle no co jest kurna, przeciez chyba plyta glowna nie padla... Dalej nie mam pomyslow, system sie zachowuje jakby nie posiadal karty sieciowej, probowalem ja wykryc, na nic sie to zdalo... Zresetowalem bios, takze nic... Ma ktos jakis pomysl ? No bo dziwne ze wlasnie pisze z laptopa (wifi) a komputer jak stoi rozebrany tak stoi, i nie mam pomyslow, sprawdze zaraz jak laptop zachowuje sie na kablu, i wyedytuje.

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

A może poprostu jest wyłączona w biosie. Lampki się palą na routerze i sieciówce?? A co do padniącia integry, jest to możliwe, choć z reguły nie dzieje sie bez przyczyny.. Sieciówki padają z reguły w trakcie burzy lub w podobnych okolicznościach

Link to post
Share on other sites

Nie no, bylo pochmurnie ale nawet kropla deszczu nie spadla :D.

BIOS juz kilka razy resetowalem, wiec raczej nie przez niego, ogolnie to tylko wyciagnelem karte i wlozylem spowrotem, nic innego, a tu mi taka niespodzianke zrobila :P.

Na modemie pali sie teraz Cable, Power, no i jak odswierzam stronke to jeszcze Receive i send.

Dziwi mnie ze PC sie nie pali, jak mialem podlaczonego laptopa, to sie palilo ;/.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...