Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] 2 lub 4szt. MSI Radeon R9 280x do LTC


Recommended Posts

Dostałem ostrzeżenie od admina za brak zdjęcia, więc moją ofertę jeszcze raz wrzucam:

 

http://images65.fotosik.pl/453/892d052ed86473efmed.jpg

Karty MSI nieosiągalne już teraz nigdzie, nabyłem jeszcze rzutem na taśmę pakiet. Mam do odsprzedania 2 lub 4szt.
Gwarancja 36mies. liczona od 4.grudnia.2013r . Fabrycznie zapakowane, nieotwierane. 1550/szt. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Filmik użytkownika koparki z kartami MSI:  

 

 

Link to post
Share on other sites

czy poprzednio nie było 1450/szt przypadkiem?  :P

 

U mnie mogło być 1590 lub 1540 ;)  Ale zaokrągliłem według zasad niekoniecznie matematycznych  ;)   

Wydaje mi się że 1540, więc dycha za ładne zdjęcie z podpisem  ;P

Edytowane przez pabelo07
Link to post
Share on other sites

1550 zł nie dostaniesz za nie, tym bardziej, że były katowane kopalnią, nówki można za 1300 zł kupić i nie chodzi mi tylko o msi.

 

Uczymy się czytać ze zrozumieniem, "katowane kopalnią"   :D   Ciekawe jak to się robi, szczególnie gdy są  ciągle zapakowane w czarną folię w jakiej je kurier przywiózł przedwczoraj. Faktura VAT ze sklepu, wartość niewiele mniejsza niż sobie za karty życzę.

 

 

 

one nie są już nigdzie nie dostępne

 

co nie zmienia faktu, że z tego forum nikt ich raczej nie kupi w tej cenie, trzeba raczej szukać gdzieś gdzie siedzą minerzy ;p

 

Masz rację, ale wcale aż tak mi nie zależy żeby je sprzedać. Tam gdzie są minerzy też już się ogłosiłem, dzięki za radę.

 

A najgorzej mają teraz normalni użytkownicy, którzy po prostu chcą sobie kupić kartę do grania, a tu pusto na całym rynku w PL, Eur, USA też (!) nie łatwo o te karty.

 

 

 

nie lubię tego robić (pouczać), ale 1550zł to jest gruba przesada

www.salurion.pl/product/204181/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Radeon_R9_280X_MSI_3GB_DDR5_DVI_HDMI_DP_PCI_E_.html co w twoich kartach jest takiego wyjątkowego  :?:

 

i Ty też masz rację, nic wyjątkowego poza jedną rzeczą, dość istotną, że istnieją realnie i można je odebrać za 15sek u mnie ;)

 

 

Już nie uzewnętrzniam się tutaj więcej, ktoś w pilnej potrzebie - zapraszam i...  udanego weekendu ;)

Edytowane przez pabelo07
Link to post
Share on other sites

 

 

Masz rację, ale wcale aż tak mi nie zależy żeby je sprzedać.

 

to po co je wystawiasz  :co:

 

pabelo07 @ Ja tu widze zdjecia pudełek , a nie kart  :co: , 

Na allegro był już " AS " który sprzedawał zdjecia procesorów  :hahaha:

Link to post
Share on other sites

to po co je wystawiasz  :co:

 

pabelo07 @ Ja tu widze zdjecia pudełek , a nie kart  :co: , 

Na allegro był już " AS " który sprzedawał zdjecia procesorów  :hahaha:

 

Bo mam 10 dni na oddanie do sklepu, może komuś się przydadzą.

 

Tak, zdjęcia pudełek i to jeszcze nie tych konkretnie, bo tamte są częściowo w czarnej folii z przesyłki kurierskiej (teraz to już nie ostrzeżenie a bana dostanę hehe ;) )   Jak mogę wyjąć karty które sprzedaję jako fabrycznie nowe, nie tykane nie otwierane nawet pudełka :]

 

Dokładnie, na Allegro byli i jeszcze lepsi :D    Pozdr!

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak mogę wyjąć karty które sprzedaję jako fabrycznie nowe, nie tykane nie otwierane nawet pudełka
 

 

A co pudełk posiadają jakieś plomby , czy co ?

 

Bo mam 10 dni na oddanie do sklepu, może komuś się przydadzą.

 

Na zdrowy rozsadek : Skoro mozesz je jeszcze oddać od sklepu w ktorym zostały zakupione , a sklep zwróci ci poniesione koszta 100%

To ja tu czegoś nie rozumiem   :co:

Taki dobry wujek z ciebie , no ciekawe ?

Edytowane przez szahi
Link to post
Share on other sites

Haha, teraz to mam taniej niż w sklepie, w którym karta jest REALNIE   :rotfl:

http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=57173

 

Dobrze że to szaleństwo się kończy, przynajmniej chwilowo.

 

 

Nic się nie skończy ponieważ cena jest nierealna! Karta nie jest warta tych pieniędzy. za 1549pln można dostać nowego R9 290 który jest DUŻO WYDAJNIEJSZY od 280x...

 

Cena 280x jest sztucznie napompowana ze względu na chwilowy brak w sklepach. Wszystko ulegnie zmianie jak zostaną wysłane nowe sztuki do sklepów i realna cena 280x wróci do ludzkiego poziomu ~1100pln.

 

Nikt o zdrowych zmysłach nie wyda tyle pieniędzy na te karty więc proponuję tobie jednak zwrócić je do sklepu w którym kupiłeś :]

Link to post
Share on other sites

cebulaczki, zrozumcie ze cena jest tak duza z powodu naglego wzrostu popytu, ich nie ma w sklepach nie dlatego ze wszyscy graja na 280X tylko dlatego ze 7950 i 280X sa tak dobre w kopaniu litecoinow. jak ktos bedzie potrzebowal juz, to kupi za tyle bo moze mu sie zwrocic, dlatego tez cena 7950 na allegro to obecnie 1300zl. tych kart nie kupi sie taniej, chyba ze w przyszlym roku, ale wtedy rownie dobrze mozna kupic uzywana miesiac za 100zl bo bedzie przesycenie rynku osobami ktore jednak za malo zainwestowaly w kopanie. 

 

http://i.imgur.com/dDamPHX.jpg

Link to post
Share on other sites

cebulaczki, zrozumcie ze cena jest tak duza z powodu naglego wzrostu popytu, ich nie ma w sklepach nie dlatego ze wszyscy graja na 280X tylko dlatego ze 7950 i 280X sa tak dobre w kopaniu litecoinow. jak ktos bedzie potrzebowal juz, to kupi za tyle bo moze mu sie zwrocic, dlatego tez cena 7950 na allegro to obecnie 1300zl. tych kart nie kupi sie taniej, chyba ze w przyszlym roku, ale wtedy rownie dobrze mozna kupic uzywana miesiac za 100zl bo bedzie przesycenie rynku osobami ktore jednak za malo zainwestowaly w kopanie. 

 

http://i.imgur.com/dDamPHX.jpg

 

Bardzo trafny opis sytuacji, przy czym moment "spadku wartości" może przyjść nagle choćby za 2 tygodnie (albo 2 dni). Ceny kryptowalut są na tyle dynamiczne, że w ostatnich 2 dniach opłacalność "kopania" zmalała 3-krotnie.

Chciałbym teraz widzieć miny tych, którzy przepłacali za nowe karty żeby szybko się dorobić  :P

Myślę, że większość wygląda tak:

:(  :/  :o  :>  :cry:  :roll:

Link to post
Share on other sites

 

 

A co pudełk posiadają jakieś plomby , czy co ?

 

 

Tak, pudełka posiadają można powiedzieć "plomby"  - zostały razem sklejone taśmą ze sklepu w którym je kupiłem.

 

 

 

 

Na zdrowy rozsadek : Skoro mozesz je jeszcze oddać od sklepu w ktorym zostały zakupione , a sklep zwróci ci poniesione koszta 100%

To ja tu czegoś nie rozumiem   :co:     Taki dobry wujek z ciebie , no ciekawe ?

 

 

W jakim sensie dobry wujek, Twój zdrowy rozsądek się nie myli - mogę oddać lub komuś w pilnej potrzebie się przysłużyć i przy okazji mieć np sto pln na jakąś amerykańską whiskey ;)

Ceny kryptowalut są na tyle dynamiczne, że w ostatnich 2 dniach opłacalność "kopania" zmalała 3-krotnie.

Chciałbym teraz widzieć miny tych, którzy przepłacali za nowe karty żeby szybko się dorobić  :P

Myślę, że większość wygląda tak:

:(  :/  :o  :>  :cry:  :roll:

 

Dokładnie, masz rację. Bo nawet kopać trzeba umieć i nie żałować sobie przy tym energii na myślenie. Szybko zwykle się nie da. Tu potrzebny jest instynkt, a działanie nie tak jak wszystkie lemingi. Moje 7950 zwróciły się, lekko licząc x dwucyfrowa liczba, więc jak tylko nie będą mi potrzebne bez żalu oddam je za grosze - tyle będą wtedy warte, przynajmniej dla mnie. W każdym bądź razie, świat się zmienia, czy to tylko chwilowa moda czy coś większego.... się okaże. 

 

Cena 280x jest sztucznie napompowana ze względu na chwilowy brak w sklepach. Wszystko ulegnie zmianie jak zostaną wysłane nowe sztuki do sklepów i realna cena 280x wróci do ludzkiego poziomu ~1100pln.

 

Trudno powiedzieć, czy taką cenę za minimum 280x zobaczysz przynajmniej w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Postawiłbym że nie spadną do 1100zł, ale to tylko moje przeczucie. W słabej sytuacji są teraz prawdziwi "gracze".

Edytowane przez pabelo07
Link to post
Share on other sites

Skończcie proszę już te dyskusje, jeśli chcecie porozmawiać na temat kart graficznych, są od tego odpowiednie działy.

Już wcześniej była podobna sytuacja. Każdy następny post nie związany z ogłoszeniem będę usuwał.

Link to post
Share on other sites

Super :) to może PANIE MODERATORZE kasować ogłoszenia w których jest pisana czysta NIEPRAWDA a nie mieć pretensję do nas , że staramy się o tym napisać

idać dalej twoim sposobem dajesz przyzwolenie do wałowania w ogłoszeniach a to większe zło

Link to post
Share on other sites

Napisaliście, co sądzicie o tym ogłoszeniu i tyle, nikt nikogo nie zmusza do zakupu.

Jeśli masz uzasadnione podejrzenia o "wałku" proszę zgłosić to do administracji,

są do tego odpowiednie funkcje jak np. zgłoś.

 

poza tym:

 

dajesz przyzwolenie do wałowania w ogłoszeniach

chyba posuwasz się za daleko. oskarżasz mnie o coś ?

jeśli tak, napisz do administracji forum lub do mnie na PW.

Link to post
Share on other sites

Chłopie

dostępne wciągu godziny u prawie każdego dystrybutora.... za o wiele mniejszą kasę  i z pewnego źródła  

 

Kobito, nie wczoraj ani w środę, kiedy zakładałem nowe wątki. Dzisiaj już tak, cena dobra jak na obecną chwilę:

http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-radeon-r9-280x-3gb-ddr5-pci-e-i3778599400.html

 

Moje 3szt. sprzedane, innym zainteresowanym polecam powyższą ofertę ;)

Temat do zamknięcia, dzięki wszystkim !

Edytowane przez pabelo07
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...