Skocz do zawartości

Kompatybilność: 650Ti Boost + GA EP35-DS3


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez olo163,

Recommended Posts

Witam szanowne grono forumowiczów,

otóż gdyby nie to że moja 9800gt wyzionęła ducha to nie byłbym zmuszony tutaj zaglądać, ale skoro już jestem to przynajmniej mnie wysłuchajcie proszę :)

 

Jestem posiadaczem dziadka gigabyte EP35-DS3 i wpiętym do niego Intelkiem e8400.

Jako że nadszedł czas (wymuszonego) "upgrade'u" to chciałbym kupić coś mocniejszego i wybór padł na GeForce 650Ti Boost, ale nie wiem czy jest on kompatybilny z moją płytą główną.

(Nie jestem pewien czy ten Gigabyte to PCI 1.1 czy 2.0, a i czy 650 i jego pci 3.0 jest kompatybilne wstecz.)

Jako że nie lubie przykrych niespodzianek kupiłem SilentiumPc Deus G1 600W, żeby dźwignął nową kartę + ew. dlasze modyfikacje - także tutaj nie szukajcie problemów 8-)

 

To jak? Poradzicie? :menda:

 

PS Oczywiście odpowiedzi szukałem na forach ale czasami były sprzeczne bądź nie dotyczyły tego zestawu, stąd moje zapytanie.

Edytowane przez Kaenthas
Link to post
Share on other sites

siemka.

jakieś hd 7770 będzie tu najlepszym wyborem z racji procka dwurdzeniowego.stery nvidi dają za duży narzut na procek.

podkręcić drania jak się da i będzie dobrze.

hd 7790 to będzie już trochę za dużo.

i po co ci  zasilacz  aż 600w?!

fortronik z alle 400w za 50-60 pln by to pociągnął aż miło a i też ma jakąś gwarkę.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że nie zrozumiałeś.

Ja chcę ten zestaw dalej upgrade'ować ale wszystko w swoim czasie.

Na razie kupie dobrą kartę ( 650ti boost ) i nowy zasilacz a w przyszłym roku może nowa płyta i procek.

Dlatego chcę wiedzieć czy 650ti boost jest kompatybilny z ep35-ds3...

Więc jest, czy nie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...