Skocz do zawartości

Xperia Z - przedłużenie umowy w Orange


Recommended Posts

Witam. Mam w Orange możliwość przedłużenia umowy w abonamencie. Koszt tego telefonu wyniósłby przy zakupie w sklepie internetowym trochę powyżej 700zł przy abonamencie 89zł. Jeśli chodzi o te kwoty to wszystko mi pasuje gdyż za telefon zapłacę ja a abonament płacą rodzice. Moje pytanie dotyczy tego czy warto wziąć Xperie Z w Orange i czy ogólnie warto jeszcze brać ten telefon? Przeczytałem gdzieś, że Orange blokuje jakiś fastboot czy bootloader. W sumie nie za bardzo wiem co to jest gdyż nie interesowały mnie modyfikacje telefonu i nie zagłębiałem się w to zbytnio lecz kto wie czy nie zechciał bym spróbować zmienić system,itp. Telefon ten nie jest zbyt stary i ma w miarę wydajne podzespoły lecz są już dużo szybsze, a chciałbym żeby się nie zacinał i gry chodziły płynnie. Głównie telefonu używałbym do internetu, grania, raz na jakiś czas film. Jeśli chodzi o dźwięk to nie musi grać jakoś mega głośno gdyż od słuchania muzyki mam iPoda. Musi być po prostu słyszalny. Czy ogólnie opłaca mi się wziąć ten telefon zważając na taką cenę? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że nowy kosztuje około 1400 zł, to oferta taka sobie.

Co masz w tym abonamencie ?

Bo licząc różnice w stosunku do nju, gdzie pakiet na bogato kosztuje 57 zł, to wychodzi nam kwota 32 zł.

Przez dwa lata uzbiera się kwota 768 zł.

Jeśli za dużo nie dzwonisz, to pewnie zmieścisz się w nju czy RBM w kwocie 45 zł, co już daje różnicę 1056 zł w dwa lata.

Tak więc przeglądnij ile korzystasz z telefonu miesięcznie i zastanów się, czy nie przepłacasz za telefon.

Jeżeli masz w rodzinie kogoś, kto pracuje w spółkach Solorza, to popytaj o ofertę w rodzinie Plusa.

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że nowy kosztuje około 1400 zł, to oferta taka sobie.

Co masz w tym abonamencie ?

Bo licząc różnice w stosunku do nju, gdzie pakiet na bogato kosztuje 57 zł, to wychodzi nam kwota 32 zł.

Przez dwa lata uzbiera się kwota 768 zł.

Jeśli za dużo nie dzwonisz, to pewnie zmieścisz się w nju czy RBM w kwocie 45 zł, co już daje różnicę 1056 zł w dwa lata.

Tak więc przeglądnij ile korzystasz z telefonu miesięcznie i zastanów się, czy nie przepłacasz za telefon.

Jeżeli masz w rodzinie kogoś, kto pracuje w spółkach Solorza, to popytaj o ofertę w rodzinie Plusa.

Ta oferta to Smart Plan Multi. Wiem, że minuty są tam bez limitu. Z tej karty raczej będzie korzystać moja matka, a ja mam drugą kartę Orange Free. Mamie zależy głównie na rozmowach więc pasuje jej taki abonament. Wtedy ja bym miał tańszy telefon bo jednak jest różnica między 1400zł, a 700zł. Dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Jak mamie zależy tylko na rozmowach, to po co tyle pieniędzy wyrzucać w błoto ?

W nju zapłaci za rozmowy maksymalnie 29 zł, co daje oszczędność 1440 zł w dwa lata !

Tak więc lepiej jakby mama przeszła do nju, a za te 60 zł wziąć telefon na raty, będziesz do przodu o 700 zł.

Link to post
Share on other sites

 

 

@Pawel7 - Co ty tak z tym NJU?

Bo na dzień dzisiejszy to najtańsza oferta na rynku jeśli chodzi o oferty no limit.

Jest jeszcze RBM, ale ze względu na inny system naliczania wychodzi drożej.

Sam na chwilę obecną jeszcze mam Plusa, ale raczej już nie za długo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...