Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Przyszłościowy zestaw do rozbudowy za 3000 zł

modernizacja upgrade komputer za 3000 przyszłościowy zestaw za 3000 rozbudowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 adroo

adroo
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:39

• Zastosowanie komputera : Pierwszorzędnie gry, drugorzędnie programowanie i autocad
  • Maksymalna kwota : 3000 zł, jeśli naprawdę warto mogę dopłacić {jestem skąpy}
  • Których części potrzebuję : skrzynka
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : tak, przecież kiedyś musi być ten pierwszy raz  :D 
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080
  • Specjalne wymagania : Full HD, cichy
  • Części z poprzedniego komputera : brak
  • Własna propozycja zestawu : Nie mam, dlatego tu pisze
  • Inne Możliwość upgrade-u pod autocad i programowanie

Witajcie! Planuje kupić komputer za 3000 zł i chce żeby był to ekonomiczny model do modernizacji z komponentami które jako tako można odsprzedać. Jak na razie priorytetem przy komponowaniu zestawu są gry, a programowanie i autocad (na razie tylko 2D) są na drugim miejscu.Dobrze by było gdyby ten zestaw posiadał możliwość stopniowego upgrade-u aby lepiej radził sobie z programowaniem i autocadem (3D). Chciałbym żeby w zestawie znalazł się gtx 770 chociaż wiem że odbije się to na budżecie dla CPU ale sądzę że jest on wart on swojej ceny i starczy mi na parę lat dzięki czemu w przyszłości nie będę musiał się martwić wymianą karty.

Pozdrawiam i liczę na pomoc!

• 0

#2 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31803 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:44

Jest tutaj pewnego rodzaju dobra lektura dla Ciebie, poczytaj sobie ten temat do końca

http://forum.benchma...0-zł/?p=1214536

Być może znajdziesz tam odpowiedzi które Cię zadowolą, mnie i sida w to już jednak nie mieszaj  %-) 

• 0

#3 adroo

adroo
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 19:56

Dzięki, zapowiada się ciekawa lektura dyskusji z porządnymi argumentami, ale jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś inne pomysły to zapraszam do przedstawienia ich, jestem otwarty na propozycje  ;)

• 0

#4 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31803 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 20:07

Póki co złóż zestaw sam z przedstawionej Tobie lektury, później my pomożemy  8-)

• 0

#5 adroo

adroo
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 21:51

Jak coś złoże dam Wam znać, muszę jeszcze rozpatrzyć używane części

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po pierwsze: Podepnijcie ten temat, rzadko spotykana "aktualna" dyskusja która wiele wyjaśnia.

Po drugie; sid napisał coś takiego: 

, a GPU będzie do wymiany w momencie gdy wyskoczy nowy DX, czy jest to 760, 770 czy Titan.

pierwsze słyszę o czymś takim, czy będzie koniczna wymiana grafiki przy nowym DX?

Użytkownik adroo edytował ten post 04 grudzień 2013 - 21:52

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: modernizacja, upgrade, komputer za 3000, przyszłościowy, zestaw, za, 3000, rozbudowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych