Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Pierwszorzędnie gry, drugorzędnie programowanie i autocad
  • Maksymalna kwota : 3000 zł, jeśli naprawdę warto mogę dopłacić {jestem skąpy}
  • Których części potrzebuję : skrzynka
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : tak, przecież kiedyś musi być ten pierwszy raz  :D 
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080
  • Specjalne wymagania : Full HD, cichy
  • Części z poprzedniego komputera : brak
  • Własna propozycja zestawu : Nie mam, dlatego tu pisze
  • Inne Możliwość upgrade-u pod autocad i programowanie

Witajcie! Planuje kupić komputer za 3000 zł i chce żeby był to ekonomiczny model do modernizacji z komponentami które jako tako można odsprzedać. Jak na razie priorytetem przy komponowaniu zestawu są gry, a programowanie i autocad (na razie tylko 2D) są na drugim miejscu.Dobrze by było gdyby ten zestaw posiadał możliwość stopniowego upgrade-u aby lepiej radził sobie z programowaniem i autocadem (3D). Chciałbym żeby w zestawie znalazł się gtx 770 chociaż wiem że odbije się to na budżecie dla CPU ale sądzę że jest on wart on swojej ceny i starczy mi na parę lat dzięki czemu w przyszłości nie będę musiał się martwić wymianą karty.

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc!

Link to post
Share on other sites

Jak coś złoże dam Wam znać, muszę jeszcze rozpatrzyć używane części


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Po pierwsze: Podepnijcie ten temat, rzadko spotykana "aktualna" dyskusja która wiele wyjaśnia.

 

Po drugie; sid napisał coś takiego: 

, a GPU będzie do wymiany w momencie gdy wyskoczy nowy DX, czy jest to 760, 770 czy Titan.

pierwsze słyszę o czymś takim, czy będzie koniczna wymiana grafiki przy nowym DX?

Edytowane przez adroo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...