Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Opinie użytkowników dot. klawiatur

top klawiatury klawiatura opinie opinia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Voidereles

Voidereles
  • Zapaleniec

• 1209 postów
  • Miejscowość:Pszczyna

Napisano 04 grudzień 2013 - 17:57

Witam, 

Nie jestem pewien czy mogę, ale założyłem taki temat, aby użytkownicy mogli dzielić się opiniami nt. klawiatur przez które przeszli.

Modecom 5005

Przyszła do mnie dzisiaj (4 grudnia). Od razu podłączyłem kablem który bezproblemowo sięga komputera i wygodnie można nim zarządzać z innymi (np. spinać). Obklejona bardzo przyjemnym w dotyku materiale o wzorze szczotkowanego aluminium - czuć wgłębienia kiedy się dotyka i ładnie to wygląda pod odpowiednim światłem, ale pod innym znów tego nie widać, poza tym szybko się palcuje ale ma to taki specyficzny kolor którym osobiście się nie przejmuję. Nie wybija się głośnością, w zasadzie jest całkiem cicho, pisze się bardzo wygodnie, zastrzeżenia w tym względzie mam do entera - ma wielkość standardowego klawisza shift więc jak ktoś jest przyzwyczajony do dużego, może zając parę godzin na przyzwyczajenie. 10 klawiszy multimedialnych, bardzo przydatne i dobrze wybrane. Dopiero używam jej kilkadziesiąt minut ale bardzo mi się spodobała. Kupiłem ją za niecałe 30 zł na allegro, i twierdzę, że to najlepsza klawiatura z jaką do tej pory się spotkałem, niestety moje wcześniejsze były różnymi budżetówkami do 100 zł

A4Tech 126

Już za chwilę ;)

• 0

Intel Core i5-7400Fortis 3 Malik Edition  | MSI B250 Krait | 8GB GoodRAM Play | Gigabyte GTX1050Ti | WD Red 1 TB ERFXbitumenbox | Iridium Pro 240 GB | XTR550 | LG 29UM67Freesync | DM1-Pro | Logitech K280e | Philips Fidelio X1 + AIM SC8082x LM49720 + Presonus Eris E5 | H440 White | Huawei P9 | EzBook 3S

„Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą."

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: top, klawiatury, klawiatura, opinie, opinia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych