Skocz do zawartości

PC vs. PS4 vs. Xbox One - opinie, recenzje, testy i dyskusje


Recommended Posts

Porównanie iście idiotyczne... zestaw komputerowy złożony bez jakiegokolwiek pomyślunku. Można było dać i5 + R9 270 i cenowo byłoby podobnie, a ten Pentium będzie robił "bottleneck" w momentach procesorowych. Dodatkowo panowie z jakiegoś powodu bagatelizują ustawienia grafiki, a jak wiadomo presety domyślne w 90% przypadków optymalne nie są.

Link to post
Share on other sites

 

 

Dodatkowo panowie z jakiegoś powodu bagatelizują ustawienia grafiki, a jak wiadomo presety domyślne w 90% przypadków optymalne nie są.
 

 

Właśnie to mnie zdumiało!

 

z Drugiej strony ciekawe co by było w przypadku podłączenia obu PS4 i informacji, że na jednej jest gra z PC.

Jaki odsetek znalazłby różnicę

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś umie grać ma jakiegoś "skila" to proste szczególnie, że myszką możesz przycelować dokładniej i dużo szybciej więc przewaga jest bardzo duża są ludzie którzy na pc mają takie staty pomyś co by było gdyby taki zagrał na konsoli jedyne w czym może być problem to ewentualnie dostosowanie czułości bo nie mam pojęcia jak by z tym było

Link to post
Share on other sites

Paaanie, nie sprzedawaj tego kompa. Grafe se dokup typu GTX 770 i bangla aż miło, te konsole są fajne na dzisiaj jako gadżet dla osób co nie mają co z hajsem zrobić (albo dla świrów jak effendi co muszą mieć wszystko do gier) ... jak się skończy boom na nie w kontekście nowości, to PS4 jest niczym innym jak kiepskim PC na Linuxie...

Link to post
Share on other sites

Których na dzień dzisiejszy nie ma nawet w zapowiedziach...

 

The Division - będzie na PC

Titanfall - to samo

Wiesiek 3 - również

 

Ile razy można wałkować anczartyd albo infejmołs... a jak baza exów będzie już interesująca, to konsola będzie kosztowała 1/2 dzisiejszej ceny.

 

Na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o exy to cokolwiek pokazuje XO, bo PS4 w tej kwestii to dno i kilo mułu. Knack to crap, Killzone jest tylko poprawny, a Resogun... hmm kupować konsolę dla arkadówki?

Link to post
Share on other sites

Konsola jako uzupełnienie PC - tak, konsola jako wiodący sprzęt do grania - nie ... i nie mam tu na myśli tylko cen gier.


który umożliwi oglądanie wysokiej jakości filmów z płyt BD. :D

%-)... PS4 to akurat ma tak pocięte funkcje multimedialne, że szkoda o tym pisać...

-brak wsparcia dla dysków przenośnych

-brak wsparcia dla filmów bd w 3d

-brak wsparcia dla 90% formatów multimedialnych

... cena napędu BD do kompa - 250zł ;] i to chyba nagrywarki nawet.

Link to post
Share on other sites

Konsola jako uzupełnienie PC - tak, konsola jako wiodący sprzęt do grania - nie ... i nie mam tu na myśli tylko cen gier.

 

%-)... PS4 to akurat ma tak pocięte funkcje multimedialne, że szkoda o tym pisać...

-brak wsparcia dla dysków przenośnych

-brak wsparcia dla filmów bd w 3d

-brak wsparcia dla 90% formatów multimedialnych

... cena napędu BD do kompa - 250zł ;] i to chyba nagrywarki nawet.

Jak już to ma NA RAZIE ma je pocięte - a raczej nieaktywne. :)

A co do ceny napędu do kompa - na serio chcesz oglądać filmy BD na monitorze kompa, czy może chcesz ciągnąć np. 10 metrów kabla HDMI od kompa do TV? :o Mi chodziło o to, że spokojnie PS3/PS4 może zastąpić stacjonarny odtwarzacz BD. :D

Edytowane przez TitoBandito01
Link to post
Share on other sites

Po primo, to streaming i przy szybkim Wi-Fi jest to wystarczające do filmu 1080p... a po drugie, to teraz kable są już problemem? Stacjonarny odtwarzacz BD to ja kupie za 350-400zł i będę miał lepsze wsparcie dla formatów etc. niż na tym całym plejstejszyn.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...