Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Poszukuje słuchawek w granicach 500zł głównie do gier (FPS) z mikrofonem. Przeglądnąłem wiele modeli ale szperając po internecie co chwile znajduje coś innego interesującego. Póki co najbardziej przekonał mnie model firmy Logitech - G35. Z tego co wiem, słuchawki te z wyższej półki potrzebują lepszej karty dźwiękowej, a G35 mają wejście USB więc to chyba ułatwia sprawę. Z drugiej strony słyszałem, że nie opłaca się ich kupować bo można w tej samej bądź lepszej jakości, za mniejszą cenę znaleźć słuchawki z AKG bądź Sennheisera. Razer odpada, bo płacisz tylko za znaczek.

Link to post
Share on other sites

Tak tyle że jest problem z dostaniem ich obecnie. Jedyny polski sklep który je sprzedawał będzie miał dostawę kolejnych w lutym z tego co się dowiedziałem.

 

Można zamówić w thomann.de za 185 zł (44 euro) lecz przesyłka do Polski ~85zł (20 euro) więc łącznie wychodzi podobnie jak u nas. Niestety też ostatnio wszystkie zniknęły i czekam na maila z odpowiedzią o termin dostawy.

Jest patent że jak się zamówi powyżej 199 Euro wysyłka np. za pobraniem za free i widziałem że na niektórych forach robili zamówienia zbiorowe właśnie dlatego. Macie w taki sposób bardzo dobre słuchawki za 185 zł  :menda:

 

Sam chcę je kupić  :P

 

Edit.

 

Jeśli chodzi o gwarancję to mają rozszerzoną gwarancję na 3 lata czyli rok dłużej niż producenta a kuriera opłacają w obie strony.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Nie za bardzo znam się na tych firmach mało znanych, dlatego biorę je z lekkim dystansem. Dobrze się te słuchawki sprawują w grach? Jest dźwięk przestrzenny? Widzę też, że te HMC 631 mają jacki jako wejście. Czy nie trzeba będzie kupować karty dźwiękowej? Nie lepiej już kupić z portem USB?

 

edit.

Jak wygląda sprawa tych modeli:

- Sennheiser HD 439

Sennheiser PC 320

Z tego co widziałem to 439 nie mają mikro ale za to są trochę droższe, więc wnioskuje, że lepsze. Które by były w takim razie lepsze HD 439 z dokupionym mikro czy PC320.

Duża jest różnica między PC320, a PC350?

Edytowane przez garbi007
Link to post
Share on other sites

Dobra recenzja tylko szkoda, że nie były one testowane na grach tj. BF3, BF4, czy CoD. Ale wyglądają bardzo porządnie i przekonująco. Poszperam jeszcze po internecie za recenzjami o nich.

 

edit.

Załóżmy, że zdecydował bym się na kupno tych HMC631, czy kupno nowej karty dźwiękowej nie będzie lepsze od używania słabego Realteka. Która w takim razie była by najlepsza pod gry (~200zł)?

Edytowane przez garbi007
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...