Skocz do zawartości

Sprzedam MSI GTX 670 Power Edition


Recommended Posts

Witam mam, do sprzedania mam kartę gtx 670 od MSI. Jest to wersja OC (sam nigdy karty nie podkręcałem). Karta kupiona w techplanet w marcu 2013. Jest oryginalne pudełko i dowód zakupu ( gwarancja). Karta w stanie idealnym. Działała w SLI z druga taka sama a temp w lato nie przekraczała 65 stopni i jest przy tym bardzo cicha. Sprzedaje ponieważ właśnie zamówiłem 2x gtx780ti w techplanet i ta karta nie będzie mi już potrzebna.

 

Karte wysyłam dopiero gdy dostane zamówione karty z techplanet. Myślę że powinny dojść do środy/czwartku, ale tego nie jestem pewien.

Oto zdjęcia (sa z czasów gdy były jeszcze 2 sztuki, ale karty są identyczne więc zdjęcia przedstawiają sprzedawany produkt)

http://imageshack.us...1/5263/uley.jpg
http://imageshack.us...9/7058/avzr.jpg

Dodam że karta jest bardzo cicha na fabrycznych ustawieniach, i nic w niej NIE PISZCZY!!!!

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę napisać posta w temacie zamiast pisać mi priv.

SPRZEDAJE TYLKO 1 SZTUKĘ ZE ZDJĘCIA 

 

CENA 800zł + koszt wysyłki

Link to post
Share on other sites

Tak, jasne nie ma problemu, tylko wysyłka wyjdzie drożej, jakby co to robiłem już tutaj transakcje bez allegro i mogę podać nicki osób które kupowały ode mnie lub ja od nich.

 

Przypominam jednak że kartę mogę wysłać gdy dotrą do mnie te z techplanet.

Edytowane przez remi.88
Link to post
Share on other sites

800 + wysyłka. Kurierem pewnie ze 40/50zł, paczką pocztową ubezpieczoną priorytetową 20/30zł max - i w sumie tą wysyłkę polecam, bo dochodzi w 2 dni. A jedynym kurierem jakim mogę wysłać jest POCZTEX bo w pracy siedze teraz do 18 więc nie ma mnie w domu żeby zamówić kuriera i mu przekazać paczkę.

Link to post
Share on other sites

MSI daje chyba 36 miesięcy jeśli się nie mylę, kupiona w marcu 2013


na 50%, bo musze założyć temat na forum(żeby wiezieć że wszystko będzie działać dobrze) głównie chodzi mi o mój zasilacz.

Prosze o wyrozumiałość :)

Daje czas do jutra - czyli wtorku na decyzję, bo dużo osób się pyta o kartę, a ja w sumie nie wiem co im odpisywać. Więc jeżeli jutro do 10:00 nie pojawi się ostateczna decyzja to karta jest do wzięcia. 

 

Przypominam że warunkiem kupna karty jest napisanie POSTA w tym temacie np. biore/kupuje, a nie wysłanie wiadomości priv.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...