Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki hosting pod stronę

hosting strona www

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamildv5

kamildv5
  • Nowicjusz

• 12 postów
  • Miejscowość:Siedlanka

Napisano 01 grudzień 2013 - 18:43

Jaki hosting i domenę wybrać pod stronę internetową.Myślałem nad domeną w OVH i hostingiem w mintshost lub linuxpl.Zależy mi na tanim założeniu ale także żeby koszty przedłużenia nie przekroczyły 250zł rocznie. Jestem otwarty na każdą propozycję z Waszej stony.

• 0

#2 januszmk

januszmk
  • Bywalec

• 96 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 20:03

Jakaś prosta stronka?

Jeżeli chodzi o domenę, to ovh ma dobrą ofertę, może nie ma promocji "domena za 1zł", ale przy przedłużaniu nie musisz płacić jakiejś wygórowanej kwoty. Chociaż niektóre serwisy dają domenę za 1zł oraz można przenieść bez problemów gdzie indziej :)

Hosting: zależy jakie masz wymogi, linuxpl do mniejszych rzeczy powinien wystarczyć. Zawsze możesz potestować przez 14 dni i jak się nie spodoba to zrezygnować

• 0

CPU: i7 6700k || MOBO: MSI Z170A GAMING M7 || RAM: HyperX 32GB 2400MHz Savage Black CL12 || DYSKI: WD Caviar Blue WD10EALX + Plextor PX-128M5S + WD Red WD30EFRX|| MONITORY: DELL UP2716D + Asus MG279Q || GPU: XFX Radeon R9 FURY X Hybrid || OBUDOWA: SilentiumPC GLADIUS M40 PURE BLACK

#3 Longhorn

Longhorn
  • Maniak

• 3281 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 21:14

Mam wrzuconą stronkę na OVH, fakt wyszło drożej przy pierwszym roku niż na home.pl ale przy kolejnych latach te koszta wyjdą korzystniej. Ze stabilnością nie ma problemów, obsługa sprawnie odpisuje, panel usera dość wygodny. FIrmę mogę polecić, postawienie stronki z dwoma domenami przyłączonymi na jeden serw - koszt w granicach 130zł.

• 0

i5 4690K@4.5GHz | 12GB RAM 2400MHz | Asus GTX 1060 6GB | SSD 256GB + 2TB + 250GB + 2x500GB RAID 0| Thermaltake SmartSE 630W | Thermaltake Commander GS-III | LG 22MP65 | CM Storm Devastator | Win 10 Pro | Microlab Solo7c * Dell Vostro 5471

#4 karlis

karlis
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 15:20

Ja mam konto na Hekko. Pierwszy rok wyszedł by cię 70 zeta. Miałbyś w tym domenę PL + konto hostingowe z 25 GB transferu, co wystarczy dla prowadzenia strony z przyzwoitym ruchem. Serwer w zasadzie niezawody, z bardzo szybko działającym supportem.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hosting, strona www

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych