Skocz do zawartości

Logitech G27 - Problem z kalibracją


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Lukson,

Recommended Posts

Witam

 

Korzystając z obecnej gazetkowej promocji w MM 22.11. kupiłem Logitecha G27 :rotfl: .

 

Niestety do dzisiejszego dnia jeszcze nie miałem przyjemności nacieszyć się z kiery, ponieważ cały czas mam problem z jej konfigiem :cry: .

 

Podłączając kierę do prądu, później do kompa, kiera ładnie się kalibruje i wszystko jest ok, natomiast jak włączę grę i zaczynam grać to w celu utrzymania prostego toru jazdy muszę za każdym razem kręcić kierę coraz bardziej w prawo. W sumie, pod koniec okrążenia, jeżeli chcę żeby samochód utrzymał prosty tor jazdy to kiera jest obrócona o 180st. 

 

Próbowałem już podłączać do różnych portów USB, odinstalowałem i instalowałem stery i kiery i portów USB, kalibrowałem LOGITECH GAMING SOFTWARE.

 

Lukson na chwilę obecną jest bardzo zajęty, więc nic nie doradził w tej kwestii :/ .

 

Kierę testowałem na GRID 2 i DIRT 3.

 

Proszę o jakieś sugestie dotyczące ustawień, kalibracji itp. :)

 

Link to post
Share on other sites

Ogolnie to chyba lepszym wyborem jest zakup uzywki g25 u luksona niz nowki g27 :D

 

Sam chciqlbym kupic g27(wiecej przyciskow na kierownicy), ale jak czytam na forach jakie ludzie maja problemy to zaczynam watpic..

 

Jak przyjdzie kierownica to daj znac czy wymienili czy naprawili, no i najwazniejsze - czy dziala :P

Link to post
Share on other sites

Hehe

 

I właśnie to jest jedyna zaleta dużych sieciówek (cztery nowe komplety na półce).

 

Wpadłem na obsługę klienta do MM "z pyskiem", że od tygodnia próbuję uruchomić kierownicę, ale cały czas mam problemy z kalibracją :[ .

 

Kobieta mówi, że wyślą do Logiszajsu i chce se coś tam już spisywać, ale ja chcę nową kierę i koniec :[ . Więc wydali mi nowy komplet, który był na półce :rotfl: .

 

Dwie godziny już gram na nowej kierze i jak do tej pory wszystko jest ok :jupi: .

 

Dzięki Wam za wsparcie :D


Problem rozwiązany.

 

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...