Skocz do zawartości

telefon do 350 zł na przedłużenie umowy Orange


Recommended Posts

Witam za miesiąc kończy mi się umowa z Orange ... po tym jak padł mi telefon i używam zastępczego Nokia C1 to powrót do smartfona bd dla mnie zbawieniem :) 

co do telefonu to będę czasem oglądał filmiki na YT , surfował w internecie dość dużo czasu , interesuje mnie jak najlepszy ekran i taki smartfon co po roku nie będę miał go dość 

 

takie telefoniki sobie znalazłem i mam teraz dylemat :) 

 

-Alcatel One Touch Idol 

-Alcatel One Touch Idol mini 

-Sony Xperia M (jest szansa że wylicytuję dogodną ceną przy przedłużeniu) 

-Samsung Galaxy Core Plus tu mnie zniechęca ta mydelniczka ... ale parametry okej 

- HTC Desire 300 , podoba mi się Design telefonu grać na nim dużo nie będę więc tutaj stawiam duży nacisk ;) 

- LG L5 II miałem do czynienie z L5 1 generacji i jakoś nwm czy dużo tutaj poprawili czy dalej ta sama słabizna ... 

 

Link to post
Share on other sites

Lumia 720 - jeden z najdłużej pracujących smartfonów - przeglądanie internetu i filmy - strasznie wyczerpują baterię. Transmisja zwłaszcza po WIFi jest bardzo energochłonna. Po za tym mamy bardzo dobry aparat, równie dobry dźwięk, szybkość i płynność na poziomie iPhone oraz super jakość wykonania i spasowania. Wsoarci do 2016 roku, oraz pewnosć, ze po półroku telefon będzie nadal działał tak samo szybko.  Lumia 720 ma Gorilla Glass 2 - posiada bardzo dobry ekran z technologia Clear Black - czyli mamy świetną widoczność w slońcu. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lumia byłaby całkiem ciekawa ale nie jestem przekonany do zmiany systemu , najbardziej z wymienionych pozycji podobają mi się Desire 300 i One Touch Idol , ja jakoś zbyt długo nie korzystam z telefonu pod obciążeniem żeby się przejmować strasznie pojemnością baterii ;) 

Link to post
Share on other sites

idol ma lepszy ekran, nagrywanie w hd, lepszy aparat, większy ekran i rozdzielczość, ogólnie wydaje się lepszy ale ma mniej wydajny procek i około 4-5 razy mniej wydajny układ graficzny jeśli chodzi o moc w GFLOPS.(wydajność między adreno 200 a 203) Wiec do oglądania filmów etc to lepszy idol, a troche gorszy i mniejszy ekran ale za to wydajność wystarczająca do większości gier - Desire

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli wychodzi na to że najlepszą opcją z tych tutaj do gier , muzyki , sms , fb i internetu bd desire 300 ? Mam też niezbyt dużą rękę więc obawiam się że z innymi telefonami mógłbym mieć problem , słyszałem też że w Orange ma pojawić się Desire 500 czy jeśli bd w przystępnej cenie to warto się o niego licytować ? 

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

Hmm, z tego co ja szukałem to ludzie pisali, że PowerVR SGX 531 > Adreno 203. W innych jest odwrotnie.

 

Swoją drogą,do muzyki to żaden z nich nie jest jakoś wybitny (Beats Audio podbija basy, nie polepsza jakości dźwięku), a do internetu i FB lepszy będzie Alcatel (większy wyświetlacz).

 

Desire 300 będzie lepsze do gier.

Link to post
Share on other sites

 

 

Alcatel (większy wyświetlacz).

 

Co się tak uparliście w większym wyświetlaczem ? Wiem da mi to jakoś minimalnie więcej zalet ale też utrudni korzystanie z telefonu ponieważ mam małe ręce i prawdopodobnie musiałbym operować 2 co jest mniej wygodne ... 

Link to post
Share on other sites

Po rozmowie z rodzicami jest szansa że przejdę do Plusa lub T-mobile i teraz mam zamiar brać przy abonamencie 39,90 lub 44,90 miesięcznie a na telefon mogę wydać maksymalnie 350 zł czy są tam jakieś inne telefony godne polecenia czy nie warte zachodu ? 

w Plusie widziałem HTC Desire 500 strasznie podobają mi się ich telefony i na starcie przykuł moją uwagę :) 

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...