Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam otóż chciałem się was zapytać czy telefon Lenovo 820 jest opłacalny pod względem ceny? Mogę go kupić za 500 zł jednakże nie jestem pewny co do niego ponieważ po prostu nic o nim nie wiem:D. Mam do was pytanie czy opłaca się go kupić?

Czy gry będą na nim jakoś chodziły płynnie? 

Nie będzie się zawieszał?

Jego aparat fotograficzny jest dobry? 

W odpowiedziach napiszcie czy jest lepszy od Sony Xperi U.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie - nie mamy gwarancji w Polsce - tylko w Chinach i to 12 miesięcy. Słaby aparat. Jets to typowy najtańszy sprzęt.

Nie licz też na płynne działanie i na to, że gry Ci będa płynnie działać, nie które tak ale ta bardziej zaawansowane już nie. NIe dostaesz też nowych wersji softu - pozostanie ci tylko szukanie nie oficjalnych.

 

W cenie 400 zl lepiej kupić Lumię 520 - gry chodza płynnie, masz 24 miesiące gwarancji w Polsce. 

 

Prawda jest taka, żę na Androidzie niżej 800 zl nie kupimy nic sensownego. A w cenie 400 zł L520 nie ma konkurencji.

Link to post
Share on other sites

Znajomy go kupił - po miesiącu mu padl - miesiąc trwala lącznie wysyłka i naprawa w Chinach. Po pól roku skrzypiał, trzeszczał i się rozłaził. Po czym znów padł - i poraz kolejny miesiąc trawała wysyłka i naprawa. 

 

I tak mniałem go w rękach - jest to bardzoe mierny sprzęt, który nie ma wsparcia, gwarancję w Chinach - Lumia 520 jest od niego SZYBSZA, lepiej wykonana, znacznie lepiej gra, robi znacznie lepsze zdjęcia i co najwazniejsza ma serwis w Polsce, 24 miesiące gwarancji oraz zwsparcie i oficjalny soft. I kazda gra na nia dostępna działa płynnie.

 

NIe bez przyczyny Lumia 520 to najlepiej sprzedajacy się smartfon Nokii, W Polsce Windows Phone ma 20% rynku i jest na drugim miejscu i stale rośnie, ponad 40% tej wartości to Lumia 520.

 

Nie ma nadziś szybszego, płynniejszego, lepiej wykonanego i majacego lepsze wsparcie smartfony w takiej cenie. NIE MA.

Link to post
Share on other sites

Zaletą A820 jest niska cena, dualsim i aero2.  Jest to jeden z najtańszych 4-rdzeniowyvh telefonów wypromowany w polsce przez telchina.pl wraz z pewnym sprzedawcą z aliexpress.

Oczywiście wykładając ok 600zł można kupić o niebo lepszego  dualsima przy którym ta lumia wypada blado ( w przenośni i dosłownie)

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...