Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pytanie do specjalistów/profesjonalistów software'u

Pcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawik74

Pawik74
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 06:09

Czy jest jakiś dobry program do diagnostyki systemu , który by dokładnie określił z jaką prędkościa działa karta graficzna w porcie PciE X16 : chodzi mi o standard 1.1 / 2 / 3 .

Niestety program GPUZ pokazuje zafałszowane ustawienia / parametry karty graficznej.

Może ktoś podpowie - programy Speccy / AIDA / SiSoft Sandra / SIV tego nie mają...

Jakieś sugestie / podpowiedzi mile widziane...

• 0

#2 JohnWoo

JohnWoo
  • BRO SHIELD

• 656 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 08:46

Po co Ci program, jeśli wiesz jakie pci obsługuhe twoja karta graficzna i płyta to wiadomo jaki standard. Jeśli płyta ma 3 a karta 2 to działa ona w 2, jeśli i płyta i karta mają 3 to działa ona w pci 3, nie wiem jak u Cb ale u mnie w biosie da się jeszcze ustawić z jakiego pci ma kożystać karta, ze zwykłego - 2 czy pci express - 3, zobacz może u Cb też tak się da, i najważniejsze podaj model płyty głównej i karty graficznej.
  • 0

Lenovo Ideapad 320 

#3 Pawik74

Pawik74
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 22:14

Od razu odpowiadam:

Qudaro FX580 w gniazdzie PciE x16#1

Geforce GT210 w gnieździe PciE x16#2

ASUS P5KC

Wskazania róźnych benchmarków o róźnych porach dnia wskazują niemiarodajność (różne wartości , które znacząco się róźnią)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pcie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych