Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam otóż chcę wziąć nowy smartfon na kartę w sieciach PLUS, Play lub Orange. Jednakże gdy patrzę na ich strony mało co z tego rozumiem:D. Chciałbym się was poradzić jaki smartfon na kartę aby płacić, np 40 zł (max 50 zł) miesięcznie. Chodzi mi o to, że telefon ,np za 1zł tyle, że płacę co miesiąc doładowania każdy raczej wie o co chodzi:). A więc co wy polecacie? I jaki telefon? Są 3 warunki telefonu:

1. Ma posiadać android minimum 4.1.2

2. Musi mieć  Dobry aparat fotograficznych po prostu chcę aby odwzorowywał barwy naturalnie takie jak są w rzeczywistości i aby po zrobieniu zdjęcia całej kartki, np w książce po zbliżeniu kolor czarny nie był rozmazany i aby był wyrazisty.

3. Aby gry jako tako na nim chodziło aby nie lagowały, np takie gry jak Turbo czy coś w ten desen z tych nowszych gier 3D:)

 

W odpowiedziach powiedzcie mi:

1.Ile doładowań będę musiał zapłacić i jaka to będzie miesięczna kwota (25 zł, 30 zł, 40 zł, 50 zł)

2.Dokładną nazwę smartfona i może jakiś link do filmiku na którym będzie jego WideoRecenzja

 

Myślę, że to wszystko:). Jakie są wasze propozycję :).

Edytowane przez Mossir
Link to post
Share on other sites

Szczerze to chyba troszkę za dużo wymagasz ....

Zobacz jakie telefon "dają" ci za 1zł np play płacąc 50zł miesięcznie:

http://www.play.pl/telefony/Telefony/mix.html?ESId=MIXF_INT_50

Jedyne co by ledwo dawało radę to ten huawei lub sony xperia.

Ale tutaj o płynnym graniu w nowsze gierki zapomnij...

Edytowane przez Pruchol
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...