Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam zamierzam kupić tablet do 600zł(musi być nowy) mam na uwadze dwa modele:

-Dell venue 7

-Prestigio multipad 7 ultra duo

 

Który procesor/grafika jest lepsza Intel atom z2560 z Intel HD czy RK3066 z Mail 400MP4

 

Zależy mi głównie na ekranie IPS (min. 1280x800), baterii która wytrzyma conajmniej 5h przeglądania internetu, dobrej wydajności i obsłudze flash playera

Zastosowanie: Głównie internet, filmy, trochę gier.

 

Może macie jeszcze inne propozycje tabletów???

Edytowane przez floro12
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

To ja też dopytam się. Również szukam czegoś do 600 zł. Jednak mogę brać coś używanego i myślę, że pod tym względem najlepszy jest nexus 7 (2012), ponieważ ma te 16gb(w tą wersje celuję), które wystarczą + dobrą wydajność + dobrą baterię.

 

Jak sądzicie, czy za taką cenę da się kupić coś lepszego, jeśli nawet jest już używane?

Link to post
Share on other sites

Na Amazonie w dowolnym kraju w zachodniej Europie jest do kupienia Kindle Fire HD 16GB za 99eur

Zbliżony poziom do Nexus 7 i ma dobre wsparcie na XDA, można zrootować i wgrać normalnego Androida.

Edytowane przez jarkko
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jednak chciałbym zrezygnować z pomysłu kupowania czegoś za granicą.

 

Ten tablet będę musiał zrootować, a czego me ręce dotkną to i zepsują. Do tego, jeżeli by coś się zepsuło, to musiałbym czekać kilka tyg. na naprawę i powrót tableta.

 

Więc to odpada.

 

A w Polsce jest coś ciekawego w tej kategorii cenowej?

Edytowane przez TeNieznany
Link to post
Share on other sites

Nexus ...

 

Przepraszam, że nie uściśliłem. Szukam czegoś w kategorii 7-8 cali.

 

Nie cytuj całych postów, fotek.

Zwracając się do kogoś napisz na początku posta jego nick a przed nim @.

Jeśli zwracasz się do osoby piszącej bezpośrednio nad Twoim postem użyj zwrotu @up // jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście poleciłbym Ci tablet Goclever Aries 70 z którego aktualnie korzystam. Kosztuje ok. 600zł posiada 3g. Przekątna to 7 cali,1gb ramu i w miarę wydajny procesor. Jak na przeglądanie internetu i oglądanie filmów w zupełności wystarczy. W grach również sprawdza się nie najgorzej. Także stosunek cena:jakość wypada dobrze. Pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Już kupiłem nexus'a 7.

 

@up Co do Twojej propozycji, to i tak nadal byłbym, za nexusem, choćby ze względu na dłuższe działanie baterii oraz szybsze aktualizacje. Co prawda, podany przez ciebie tablet ma 3g, ale i tak ja będę udostępniać neta przez telefon... Co do wydajności to ździebko jest ponad nexus'em :)

 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc.

Edytowane przez TeNieznany
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołączę się do tematu również do 600zł budżet zastanawaim się nad tą Nexus 7, ACER ICONIA B1-A71 jest w bardzo przystępnej cene

tylko bardziej interesuje mnie Tablet z androiden 4.2 żeby muc czasem pograć w Batt 4 comandera

 

Macie jeszcze jakieś propozycje?

Link to post
Share on other sites

@up napisz coś więcej, do czego ma być tablet, jaki ekran etc., bo nie kupujesz go tylko do bf4, co nie?

 

Do tego pisze się "móc".

 

Ja sam już od ponad tygodnia mam nexus'a 7 i jestem zadowolony, chociaż nie korzystałem z tej apki do bf4.

Edytowane przez TeNieznany
Link to post
Share on other sites

sory za ort :P

W sumie do bat to tylko sporadycznie.

Raczej więcej będzie go miała moja dziewczyna wiec facebook jakieś może gierki, net, z czasem jakiś film, głównie na wi-fi,

ale czasem jako gps tez mogłby posłużyć i w sumie to raczej tyle.

 

Fajnie by było 10 cali ale to inna półka cenowa.


Zastanawiam się również nad Acer Iconia A1-810.

 

Nie lepiej by było kupić porządnego smartfona zamiast tableta? ;P


Czy warto kupić tego Acer Iconia A1-810 za 450 zł?

Link to post
Share on other sites

@Lolo12

 

RK3066 za 7 stówek to cena nie do przyjęcia! W tym budżecie można już mieć RK3188 np. 

Kruger&Matz KM0974,

Kiano Elegance 8 3G,

Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85,

Kiano Elegance by Zanetti 10.1,

GOCLEVER ORION 102,

Kiano Elegance 9,7 3G.

 

Acer Iconia A1-810 za 450 zł to także nie najgorsza propozycja.

Edytowane przez 14r33k
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...