Skocz do zawartości

Alcatela One Touch Idol vs Alcatela One Touch 997D vs Nokia Lumia 625.


Recommended Posts

Witam chciałbym was zapytać który z tych trzech smartfonów jest najlepszy, a mianowicie:

Alcatela One Touch Idol

Alcatela One Touch 997D

Nokia Lumia 625

Co myślicie, który z nich jest najlepszy? Jak one wypadają na tle samsunga galaxy s2, każdy jest od niego lepszy? A jeśli tak to, który z nich jest najlepszy?. Dostałem propozycję od sklepu, że w abonamencie mogę wybrać jeden z tych trzech pytanie, który? Nie mam pojęcia dlatego poradzę się was co o tym myślicie? Głównie chodzi mi o to, aby telefon miał:

Dobry Android (aby współgrał z innymi komponentami żeby po prostu nic się nie zawieszało).

Dobry, Bardzo Dobry, Świetny Aparat (Głównie chodzi mi o robienie zdjęć tekstu ,np gdy będę robił zdjęcie jakiejś strony w książce aby to było czytelne i aby kolor czarny nie rozmazywał się po przybliżeniu)

Ostatnia rzecz to oczywiście płynność w grach:) Aby nie było zauważalnych spadków fps w tych nowszych grach 3D ;)

A więc który z nich:)?

Link to post
Share on other sites

Żaden z tych teledonó nie nadaje sie do twoich zastosowac

Alcatele Soc z 2rdzeniowym mediatekiem a9 i słabym ukłądem graficznym. Zapomnij o graniu na tym.

Ze zdjęciem kartki to każdy sobie poradzi.... ale fajerwerkó po tych paratach nie oczekuj w innych zastosowaniach.

 

Lumia ma wp8. MA jednak znacznie mocniejsze bebechy niż alcatele...

Nia ma tam w ofercie np xperii L w podobnej cenie ? Była by zdecydowanie wydajniejsza niż te alcatele

Link to post
Share on other sites

Czyli chcesz wziąć ofertę z telefonem czy prepaid? Zamiast tego polecam zorientować się za ofertą bez telefonu a telefon kupić np na allegro (można też na raty). Zamiast tej Lumii 625 lepszym wyborem będzie L720 czy L820. L625 to relatywnie nowy model więc jego cena jest jeszcze wysoka. Jeśli planujesz dużo grać to L820 będzie lepszym wyborem ze względu na 1GB ramu. Zdjęcia robi na prawdę niezłe jedynie bateria jest gorsza od L720. L820 posiada ekran Amoled jeśli Ci to nie przeszkadza. Co do androida to jest tego mnóstwo więc musisz bardziej przybliżyć np ile jesteś w stanie wydać na telefon.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...