Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Postaram się jak najkrócej przedstawić temat, więc... Spalił mi się zintegrowany Realtec, chcę kupić nową kartę dźwiękową na którą przeznaczyłbym około 100 zł z górną granicą 150 zł, nie interesują mnie karty zewnętrzne. Co do zastosowań: chciałbym żeby to była karta dobra zarówno do słuchania jak i nagrywania muzyki, (jeśli chodzi o to drugie to rozpiszę się na ten temat na samym końcu) drugim piorytetem są gry, w które co prawda zbyt często nie gram, ale nie chciałbym tracić FPSów, bo nie mam PCta najwyższych lotów a i nie zamierzam w przeciągu najbliższych 2 lat go zmieniać.
Jeśli chodzi o sprzęt grajacy, to dotychczas korzystałem z zestawu Logitech Z323 + podłączonej wieży LG FR686 z dwiema kolumnami po 140w, ale proszę się tym jakoś bardzo nie sugerować bo niedługo będę kupował nowy zestaw minimum 5.1.
Co do nagrywania muzyki - jestem muzykiem i lubię od czasu do czasu zarejestrować gitarę/wokale/klawisze, dotychczas integra nie oferowała mi zbyt dobrej jakości, dlatego teraz chciałbym kartę na której nie będzie zbyt wielu szumów przy nagrywaniu.
Dziękuję za uwagę :)

Link to post
Share on other sites

Owszem, cały internet pełen jest tematów w których ktoś tak jak i ja pyta jaką kartę wybrać, tyle że od tego natłoku informacji idzie po prostu zgłupieć, byłem już zdecydowany na Xonara DG, ale ktoś pisał że przez tę kartę spadają FPSy w grach, widziałem też masę kłótni między użytkownikami kart Asusa z użytkownikami kart Creative, dlatego niewiem co wybrać.
Proszę o informacje czy chociażby spadek wydajności w grach jest bardzo widoczny i czy dźwięk w Xonarze faktycznie jest 'stłumiony' w porównaniu do chociażby wspomnianych kart X-FI.
@Lukson, dziękuję za Twoją dotychczasową odpowiedź.

Edit: Xonar DS, Audigy 2ZS czy X-fi XtremeMusic ? Przypominam że oprócz słuchania muzyki chcę także ją nagrywać,

Edytowane przez ArekEchelon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...