Skocz do zawartości

Czy karta graficzna będzie pasowała do płyty głównej ?


Recommended Posts

Cześć ! Proszę o pomoc .
 
Niewiem czy ta karta graficzna (

 będzie pasowała do mojego komputera ,właściwie to raczej do płyty głównej , ale zamieszczam wszystko :
 
-Płyta główna -

http://www.asus.com/Motherboards/P5LD2VM/#specifications

(tak pisze na płycie głownej (we wnęrzu komputera) )

bo w cpu-z jest tak :

 

 

-Procesor -

 

 

 

Pamięć-

 

 

 

Karta graficzna którą teraz mam :

 

 

 

P.S Zapomniałem o zasilaczu , ( 400 W )

Chcę kupić nową , ze względu na modernizację grafiki .( Czasami sie przegrzewa )

Z góry dzięki :)

Edytowane przez simQa
Link to post
Share on other sites

 

 

 

Ten wpadł mi w oko ( dzięki ). Kupił by PAN na moim miejscu , czy może ten drugi? 

P.S Jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma ? 

P.S 2 Takie zasilacze używane to pochodzą długo ? Mówię też ogólnie ( ile lat chodza zasilacze ? )


 

 

Ten wpadł mi w oko ( dzięki ). Kupił by PAN na moim miejscu , czy może ten drugi?  P.S Jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma ?  P.S 2 Takie zasilacze używane to pochodzą długo ? Mówię też ogólnie ( ile lat chodza zasilacze ? )

Innych też proszę o opinie ;) 

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/or...3709900323.html

Witam. Ten zaproponowany Fortron 400W spokojnie możesz brać nawet jeśli to używka. Sam posiadałem prawie identyczny model zasilacza ( mój miał grila ). Działa już z 7 lat. Pociągnie spokojnie zestaw z i5 3xxx z radeonem 7850 OC oraz 8GB ramu. Uzywałem go do niedawna i nie sprawiał mi żadnych problemów.

Mój model to: Fortron FSP400-60GLN(80) ale i ten wygląda bardzo podobnie.

 

ORT.

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/or...3709900323.html

Witam. Ten zaproponowany Fortron 400W spokojnie możesz brać nawet jeśli to używka. Sam posiadałem prawie idętyczny model zasilacza ( mój miał grila ). Działa już z 7 lat. Pociągnie spokojnie zestaw z i5 3xxx z radeonem 7850 OC oraz 8GB ramu. Uzywałem go do niedawna i nie sprawiał mi żadnych problemów.

Mój model to: Fortron FSP400-60GLN(80) ale i ten wygląda bardzo podobnie.

dzięki za rade. to może jednak kupię tego ;) 

Link to post
Share on other sites

Z używanym sprzętem zawsze jest ryzyko, ale jeśli sprzedający wspomina o miesiącu gwarancji rozruchowej to nie sądzę, aby miały być z nim jakieś problemy.

 

W tej cenie sensownego i nowego zasilacza się nie dostanie, więc osobiście byłbym za Fortron'em.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze pytanie :

- czy karta graficzna maksymalnie będzie wykorzystywana ? to jest coś w związku z procesorem.

Nie, nie będzie pracować na maksymalnej wydajności w miejscach gdzie ogólna wydajność aplikacji w większym stopniu zależy od wydajności cpu niż gpu, np. dla gier zalecane jest oc tego e2180(przynajmniej 3 Ghz)

Link to post
Share on other sites

aha, rozumiem, ale to nie będzie WIELKI problem dla gier ?

ogólnie to wydajność w grach będzie niższa względem nowszych/wydajniejszych procesorów, ale w miarę zwiększania obciążenia samej k. graficznej(rozdzielczości i efektów graficznych), dystans do mocniejszego procesora będzie/powinien się skracać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...