Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Call of Duty Ghosts - PROBLEMY -

ghosts directx11 problem call of duty ghost broblem wywala bug drak odpowiedzi Gry call of duty ghosts action

• Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#61 BEASTBeRNard

BEASTBeRNard
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 18:43

Witam.Mam problem.Otóż bardzo dobrze mi idzie w Call of duty;ghosts i chciałbym coś nagrać z tej gry.

Nagrałem już parę filmów programem action,lecz od paru dni podczas działania jakiegoś programu do nagrywania ghosts nie chce się włączyć lub włącza się,ale nagrywać się nie da,tak jakbym miał wyłączony program do nagrywania.To nie wina action,próbowałem frapsem czy Dxtory (oczywiście starszą wersją,nowsze wersje dxtory nie są kompatybilne z ghosts).Może to wina tego ,że ghost mam na zewnętrznym dysku F,a action na dysku wewnętrznym C?Reinstall gry nie pomógł.Sprawdzałem również spójność plików gry na steam.Co mam robić? Z góry dziękuję za pomoc.

Witam.Mam problem.Otóż bardzo dobrze mi idzie w Call of duty;ghosts i chciałbym coś nagrać z tej gry.

Nagrałem już parę filmów programem action,lecz od paru dni podczas działania jakiegoś programu do nagrywania ghosts nie chce się włączyć lub włącza się,ale nagrywać się nie da,tak jakbym miał wyłączony program do nagrywania.To nie wina action,próbowałem frapsem czy Dxtory (oczywiście starszą wersją,nowsze wersje dxtory nie są kompatybilne z ghosts).Może to wina tego ,że ghost mam na zewnętrznym dysku F,a action na dysku wewnętrznym C?Reinstall gry nie pomógł.Sprawdzałem również spójność plików gry na steam.Co mam robić? Z góry dziękuję za pomoc.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ghosts, directx11, problem, call of duty ghost, broblem, wywala, bug, drak odpowiedzi, Gry, call of duty ghosts action

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych