Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak dla mnie gra nie spełnia wymagań minimalnych i dla tego nie chce się uruchomić. Ty posiadasz HD 5730 a w minimalnych wymaganiach jest:  NVIDIA® GeForce™ GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 or better.

I niestety nic nie poradzisz ;)

jest postep singiel sie uruchamia ale podczas ładowania wywala do pulpitu multi wcale biały ekran i koniec

jest postep singiel sie uruchamia ale podczas ładowania wywala do pulpitu multi wcale biały ekran i koniec

ruszylo po zmianie sterów na starsze

Nazwa zdarzenia problemu:    APPCRASH

  Nazwa aplikacji:    iw6sp64_ship.exe

  Wersja aplikacji:    1.0.0.1

  Sygnatura czasowa aplikacji:    527b4734

  Nazwa modułu z błędem:    atidxx64.dll

  Wersja modułu z błędem:    8.17.10.279

  Sygnatura czasowa modułu z błędem:    4bea0b05

  Kod wyjątku:    c0000005

  Przesunięcie wyjątku:    0000000000167b93

  Wersja systemu operacyjnego:    6.1.7601.2.1.0.768.3

  Identyfikator ustawień regionalnych:    1045

  Dodatkowe informacje 1:    4abc

  Dodatkowe informacje 2:    4abc302aa60c3f69e7b824ee3ee29237

  Dodatkowe informacje 3:    f72d

  Dodatkowe informacje 4:    f72db509ef811cb07f31095120a0a609

 

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

 

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

 

to kod bledu singla

Link to post
Share on other sites

 

 

wyglada na to ze dalem sie kolejny raz wydymac i ze zakoncze współprace z seria CoD.  w ten sam sposób co z GTA4 (nasram do pudełka z grą i odesle do wydawcy) Bilans: +zakup org gry                                129 pln +zakup nowego ramu (2x4Gb)           299pln +zmarnowanie 3dni na walkę             bez komentarza

Na pudełku są podane wymagania sprzętowe, więc sam jesteś winien, że nie czytasz co jest napisane. Co do GTA IV to powinno ci pójść.

 

 

Przecież twoja grafa nie obsługuję DX 11 porównują ja do GTS250M a wiadomo ze ta grafa ma DX 9/10

Obsługuje, tylko na najniższym poziomie.

 

 

4lata temu całkiem dobrze dawal radę a z racji częstych podróży tylko lapek wchodzi do plecaka

Panie, CoD: Ghost nie wyszedł 4 lata temu, tylko kilka dni temu... Więc nie myśl, że twój laptop starczy na 10 lat do nowych gier. 

 

Z tego co mi wiadomo, ale mogę się mylić, że numerologia radeonów jest następująco:

xx30 - xx50 - radeony do prac biurowych, oraz niektóre zintegrowane z płytą główną

xx60-xx90 - radeony do gier

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem co autor tematu tyle że mam karte gt 540M  laptopie lenovo z570 do tego 6 gb ram i procek i5.

 

I wyskakuje ten sam komunikat oczywiście wszystko zaktualizowane

 

Video Card Minimum: NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 or better You Have: GeForce GT 540M  
 
 
Features: Minimum attributes of your Video Card     Required You Have http://d1ylr6sba64qi3.cloudfront.net/cyri/assets/images/green_checkmark_small.gif Pixel Shader version 5.0 5.0 http://d1ylr6sba64qi3.cloudfront.net/cyri/assets/images/green_checkmark_small.gif Vertex Shader version 5.0 5.0 http://d1ylr6sba64qi3.cloudfront.net/cyri/assets/images/green_checkmark_small.gif Dedicated Video RAM 1024 MB 2.1 GB Edytowane przez jazem99
Link to post
Share on other sites
Video Card Minimum: NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 or better You Have: GeForce GT 540M  

W przypadku GeForce numerologia jest natępująco:

x10-x40 - do prac biurowych, oraz niektóre zintegrowane z płytą główną

x50 - różnie bywa, średnia klasa

x60-x90 - do gier 

 

Wersje mobilne, są zaniżone w porównaniu do desktopowych.

 

Ludzie... Zapomnijcie o laptopach do gier, jak jesteście napalonymi graczami to myślcie o desktopach, lub konsolach, a laptop głównie internet/multimedia i czasem klasyczne gry.

Edytowane przez ragon
Link to post
Share on other sites

Wersje mobilne, są zaniżone w porównaniu do desktopowych.

 

Ludzie... Zapomnijcie o laptopach do gier, jak jesteście napalonymi graczami to myślcie o desktopach, lub konsolach, a laptop głównie internet/multimedia i czasem klasyczne gry.

 Ale skoro można na nim uruchomić te grę to dlaczego wyskakuje ten bład!!!

 

Wiem że laptopy nie są do gier ale od czasu do czasu można w coś zagrać

Link to post
Share on other sites

 

 

Ale skoro można na nim uruchomić te grę to dlaczego wyskakuje ten bład!!!

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, że można ją uruchomić? Numerologia w góre to nie znaczy  że 540>450. 450 jest wydajniejsza od 540. 

Link to post
Share on other sites

Witam

Kika dni temu odebrałem moje Call of Duty Ghosts na PC w edycji przedpremierowej. 

Zainstalowałem, wszystko elegancko działa na wyskokich ustawieniach itp.

Grając w kampanie doszedłem do 14 misji pt. "Miasto grzechu" gdzie jest cutscenka z sekwencją QTE w której chodzi o to aby kilkać szybko F i obok jest jeszcze ikonka takiej jakby dłoni.

 

Klikam najszybciej jak się da F i nic - za każdym razem ginę.

 

Próbowałem nawet jak w pamiętnej misji z helikopterem w GTA IV ograniczyć Frapsem ilość FPSów do 30 ale bezskutecznie.

 

Na zagranicznych forach nic o tym nie piszą a jeśli już to nic konkretnego (jak np. http://steamcommunity.com/app/209160/discussions/0/666824801284812862/#p1)

 

Czy ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? Kogoś on równierz dotyczy???

Link to post
Share on other sites

Kupiłem ghosta w dniu premiery gdyż jestem fanem tej serii i powiem jedno: dawno się tak nie zawiodłem . Gra jest w moim przypadku zupełnie niegrywalna . Multiplayer zawiesza się średnio co drugi mecz i wyrzuca do menu głównego z komunikatem o rozłączeniu hosta .  Oprócz tego jakby mało było przycinki obrazu uniemożliwiają płynną rozgrywkę celowanie przez przyrządy celownicze niemożliwe bo mysz nie działa wówczas precyzyjnie , zainstalowałem najnowsze stery od invidii podobno dedykowane dla gry  oraz expirience dla lepszej optymalizacji i co ....Nic to nie dało . Po pierwszej instalacji i uruchomieniu gry wywaliło mi nastawy oc w biosie zarówno procka jak i ram--u , a to jeszcze nie wszystko podczas łączenia do gry na ekranie pojawiają się czarne pasy które przesuwają się pionowo w dół z dużą częstotliwością ale objaw zanika po uruchomieniu się meczu. Chciałem wszystkie te problemy udokumentować na nagraniach z meczu załączonym z invidii programem schadow play i po nagraniu okazało się że żadne nieprawidłowości na filmie nie występują brak czarnych pasów , szarpania obrazu  gra chodzi płynnie pomóżcie bo mam grę a nie gram wcale. aby uprzedzić pytania o sprzęt zamieszczam dane

i7 3930k

asus rampage extreme 4

4x  4gb ram skill ripjawzs 1866mhz

2 x gtx 680 amp zotac

win 7 64 bit

sterownik grafiki 331.65

podam jeszcze ważną informacje pomimo zmiany sterowników kart graficznych na starsze problem nadal istnieje

po wyłączeniu sli problem nadal istnieje

dzięki za pomoc myślę że i innym się ona przyda


Jeśli chodzi o problem autora postu to konieczna ilość ram do odpalenia gry to 6gb i oczywiście grafika w pełni obsługująca directx 11

Niestety gra może nie być obsługiwana przez laptopy pomimo spełniania wymagań.

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Zacznę od specyfikacji mojego komputera

 

- Procesor Intel® Pentium® CPU G870 @ 3.10GHz

- Pamięć RAM 8Gb

- karta graficzna GeForce GTX 650

- System Windows 7 64-bit 

 

Mam następujący problem, zakupiłem niedawno nową odsłonę serii Call of Duty pt. "Ghosts". Odpalając grę zauważyłem już podczas ładowania 1 misji iż samo ładowanie dziwnie się przycina, po załadowaniu gry, nie inaczej również płynność pozostawiała wiele do życzenia. W trybie multiplayer jest to samo. Więc pierwsza rzecz jaką zrobiłem, to sprawdziłem użycie procesora, które waha się pomiędzy ~90-100%, jak się dużo dzieje to praktycznie użycie utrzymuje się na 100%. Sprawdziłem również użycie za pomocą programu Gpu-Z moją kartę graficzną. 

http://hostuje.net/file.php?id=00cd7b616fa8acf2733a7959bbe9bb47 - log z programu Gpu-Z

Podsumowując, co muszę zrobić, aby gra zaczęła mi chodzić płynnie, dodam iż odpalając ją na ustawieniach Extra i minimum różnica w fps jest praktycznie zerowa, i na extra i na minimalnych gra nie chodzi płynnie, jak uważam, że powinna chodzić. 

Pozdrawiam

 

 

 

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Witam 

Na początku wszystko było bardzo dobrze ale potem zaczęło się.

Jak jest misja z łodzią podwodna (ten film) wywaliło mnie tam z 2 razy a dokładniej ścinał mi się film i w niektórych miejscach widać kursor myszki i nie działają skróty klawiszowe np. alt+tab działa jedynie ctrl+alt+delete i jak tam się patrze pisze ze gra ma brak odpowiedzi.

Ps. przedtem wyszedłem przez alt + tab i zamknąłem gra niewlaściwie i wyskakiwalo mi czy chce włączyć grę w trybie awaryjnym i kliknołem tak i mnie wywalało a jak dałem nie to pograłem 20 minut dłużej.

Proszę o pomoc 

                             Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Po 1. zacznij używać znaków interpunkcyjnych, po 2. podaj konfig komputera, po 3. masz oryginalną kopię gry ?

2.

System operacyjny: Windows 7 64 bit 

Procesor: Intel® core i7-3770 CPU @ 3.40GHz 3.40 GHz

Pamięć RAM: 8 GB

Karta graficzna: NIVIDIA GeForce GTX 660

Marka komputera: ASUS

3.

Gra jest oryginalna 

Edytowane przez osakrbit
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...