Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Gotowe zestawy komputerowe do 2500 zł, esc.pl

esc.pl zestawy komputerowe 2500

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 yellaa

yellaa
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 10:39

Witam serdecznie,

Mam zagwozdkę dotyczącą gotowych zestawów komputerowych esc.pl, mianowicie zamierzam kupic PC do okolo 2500 zł (plus minus 100-150 zł). Z dostępnych na stronie ten wpadł mi w oko : http://www.esc.pl/pr...roducts_id=1271, lecz wolałbym zdać się na Waszą opinie o tym zestawie oraz poznać ewentualne modyfikacje jakich możnaby w nim dokonać. Również z chęcią zobaczyłbym zupełnie inne zestawy, które zmontowalibyście mając 2500 złotowy budżet.

Wybrałem esc.pl, gdyż jestem z Gdańska i sklep ten znajduje się dość blisko mojego domu a oprócz tego jest profesjonalny i posiada szeroką game produktów.

Z góry dziękuje za wszelaką udzieloną mi pomoc !

Pozdrawiam,

Yellaa

Użytkownik yellaa edytował ten post 22 listopad 2013 - 10:40

• 0

#2 BlueMike

BlueMike
  • Trust me, I'm an engineer

• 4240 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 22 listopad 2013 - 10:57

Esc.pl to dobry sklep, jednak to:

Zasilacz: 500W 120mm FAN Silent, Obudowa: Logic.

już wyklucza ten zestaw.

Nie wiem czy przejrzałeś pierwsza stronę działu, ale jest tam przynajmniej jeden, dobry zestaw w tej kwocie (też z esc.pl): http://forum.benchma...2500/?p=1203918

Dokładając te 100-150zł możesz zainwestować np w chłodzenie i trochę podkręcić procesor (jeśli chcesz), w obudowę Z3 Plus, w trochę mocniejszy procesor i5-3570 (też z mozliwością OC).

• 1
Ekspert działów: Zestawy komputerowe / Pełne zestawienie Ekspertów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: esc.pl, zestawy komputerowe, 2500

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych