Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki nauszne z mikrofonem 100-150zł

słuchawki mikrofon nauszne 100zł android

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 andrzej12

andrzej12
  • Bywalec

• 111 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 22:19

Szukam słuchawek nausznych (z tego co czytałem na forum najlepsze dla mnie będą zamknięte). Słuchawki mają być podłączane zarówno do komputera (zintegrowana karta dźwiękowa), jak i do telefonu (Wildfire S). Muzyki słucham bardzo różnorodnej, gram też w strzelanki, także sprzęt ma być raczej do wszytskiego :) Ważne żeby mikrofon działał i w telefonie, i w komputerze, czyli potrzebna jest jedna wtyczka, a nie dwie. Na forum polecacie firmę AKG, tylko że najtańsze słuchawki z mikrofonem to AKG GHS 1, które po pierwsze są troszeczkę za drogie :), a po drugie mają osobny minijack od mikrofonu i od słuchawek, więc nie bardzo nadają się do telefonu . Znalazłem sobie inne, od Sony:

http://www.skapiec.p...49/comp/1440442

tylko one są z kolei "made for Apple". Słuchawki powinny działać wszędzie, ale z mikrofonem i przyciskami na kablu już nie wiadomo. Tak więc mam trzy pytania:

-ktoś ma te słuchawki, albo może coś o nich powiedzieć?

-Jakie inne modele polecacie (do 150zł)?

-Czy za taką małą kwotę można kupić w ogóle dobre słuchawki nauszne, czy lepiej będą grały dokanałowe?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

• 0

#2 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7557 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 20 listopad 2013 - 22:39

Jakie inne modele polecacie (do 150zł)? -Czy za taką małą kwotę można kupić w ogóle dobre słuchawki nauszne, czy lepiej będą grały dokanałowe?

minimum to 250zł+ ,aczkolwiek z jednym jackiem, to ciężko takie nauszne znaleźć.

• 1

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 andrzej12

andrzej12
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 111 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 23:03

Czyli w tej cenia mam brać pod uwagę tylko douszne, tak?

• 0

#4 mery_master

mery_master
  • Zapaleniec

• 1323 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 11:45

Ja polecam nowe słuchawki Creative Labs MA2400 - jakość dźwięku jest bardzo dobra, a dodatkowo wykonane zostały solidniej od niejednych Logitechów czy Razerów.

• 1

#5 Ozored

Ozored
  • Zapaleniec

• 1032 postów
  • Miejscowość:Sc

Napisano 21 listopad 2013 - 14:17

Nie wiem czy się tak da żebyś kupił headset który działa na jednym jacku, tu jest raczej tylko wybór Jack audio + jack mic vs USB.

• 1

#6 andrzej12

andrzej12
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 111 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 17:18

Cóż, w tym budżecie chyba nie da się kupić prawdziwego headsetu, myślałem raczej o słuchawkach z mikrofonem na kablu, takich jak te od Sony, które podałem wyżej. Można też spróbować podłączyć jack audio i ten od mikrofonu przejściówką, tylko że nikt nie gwarantuje, że to będzie działać.
  • 0

#7 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7557 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 17:50

Czyli w tej cenia mam brać pod uwagę tylko douszne, tak?

to też żadne dobre rozwiązanie, bo  "douszne" są słabsze od zwykłych. Te 150 radzę jednak gdzieś schować, dozbierać na coś lepszego, a jak nie jest tu dużo odpowiednich tematów , wystarczy poszukać.

• 1

Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#8 andrzej12

andrzej12
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 111 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 22:50

W PC nie mam głośników, także słuchawki są mi potrzebne już teraz ;) Pytanie tylko czy w tym budżecie lepiej będą grały słuchawki "dokanałowe", czy nauszne zamknięte?

• 0

#9 Ozored

Ozored
  • Zapaleniec

• 1032 postów
  • Miejscowość:Sc

Napisano 23 listopad 2013 - 02:41

raczej nauszne - np Superlux hd 330

• 1

#10 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7557 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 11:12

Muzyki słucham bardzo różnorodnej, gram też w strzelanki, także sprzęt ma być raczej do wszytskiego

różnorodnej, czyli jakiej ?

jeśli jesteś zainteresowany słuchawkami, ale bez mikro, jest kilka propozycji.

• 1

#11 andrzej12

andrzej12
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 111 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 19:25

Różnorodnej, czyli praktycznie każdej, oprócz klasycznej. Mikrofon niestety jest konieczny. Nie znalazłem żadnych innych słuchawek w moim budżecie (tylko Razer Electra, ale one kosztują 250zł), więc pozostają mi tylko słuchawki dokanałowe, albo te Sony. Temat właściwie można już zamknąć.

I dziękuję wszystkim za pomoc :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, mikrofon, nauszne, 100zł, android

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych