Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam słuchawek nausznych (z tego co czytałem na forum najlepsze dla mnie będą zamknięte). Słuchawki mają być podłączane zarówno do komputera (zintegrowana karta dźwiękowa), jak i do telefonu (Wildfire S). Muzyki słucham bardzo różnorodnej, gram też w strzelanki, także sprzęt ma być raczej do wszytskiego :) Ważne żeby mikrofon działał i w telefonie, i w komputerze, czyli potrzebna jest jedna wtyczka, a nie dwie. Na forum polecacie firmę AKG, tylko że najtańsze słuchawki z mikrofonem to AKG GHS 1, które po pierwsze są troszeczkę za drogie :), a po drugie mają osobny minijack od mikrofonu i od słuchawek, więc nie bardzo nadają się do telefonu . Znalazłem sobie inne, od Sony:

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/1440442

 

tylko one są z kolei "made for Apple". Słuchawki powinny działać wszędzie, ale z mikrofonem i przyciskami na kablu już nie wiadomo. Tak więc mam trzy pytania:
 

-ktoś ma te słuchawki, albo może coś o nich powiedzieć?

-Jakie inne modele polecacie (do 150zł)?

-Czy za taką małą kwotę można kupić w ogóle dobre słuchawki nauszne, czy lepiej będą grały dokanałowe?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
Jakie inne modele polecacie (do 150zł)? -Czy za taką małą kwotę można kupić w ogóle dobre słuchawki nauszne, czy lepiej będą grały dokanałowe?

 

minimum to 250zł+ ,aczkolwiek z jednym jackiem, to ciężko takie nauszne znaleźć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cóż, w tym budżecie chyba nie da się kupić prawdziwego headsetu, myślałem raczej o słuchawkach z mikrofonem na kablu, takich jak te od Sony, które podałem wyżej. Można też spróbować podłączyć jack audio i ten od mikrofonu przejściówką, tylko że nikt nie gwarantuje, że to będzie działać.

Link to post
Share on other sites

Czyli w tej cenia mam brać pod uwagę tylko douszne, tak?

to też żadne dobre rozwiązanie, bo  "douszne" są słabsze od zwykłych. Te 150 radzę jednak gdzieś schować, dozbierać na coś lepszego, a jak nie jest tu dużo odpowiednich tematów , wystarczy poszukać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Różnorodnej, czyli praktycznie każdej, oprócz klasycznej. Mikrofon niestety jest konieczny. Nie znalazłem żadnych innych słuchawek w moim budżecie (tylko Razer Electra, ale one kosztują 250zł), więc pozostają mi tylko słuchawki dokanałowe, albo te Sony. Temat właściwie można już zamknąć.

 

I dziękuję wszystkim za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...