Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smarfon z WP 8 do 1000zł

Smartfon Windows Phone

Najlepsza odpowiedź Zaleskii, 22 listopad 2013 - 19:32

Dobra mam już pieniążki :) Teraz tylko zamówić i czekać.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ravir

Ravir
  • Nowa jednostka chorobowa : Zespół Maciarewicza

• 3290 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 23:09

Lumia 920 jest lepsza - jakość wykonania spasowanie materiały - Ativ S ma jedną przewagę ekran 4.8 cala - aje wykonaniem, wsparciem znacznie ustepuje Lumii 920.

Lumię 920 można obsługiwać jedną ręką wygodnie - Ativ S nie, mają małe dłonie nie damy rady - ja mam duże i też  mam ogromne kłopoty.

Ja na 100% wolał bym Lumię 920 - jak potrzebujemy dużego ekranu to kupmy tablet :)

• 1

Dell Venue 11 Pro 7130 - Nokia Lumia 920 - Nokia Lumia 720

#22 Zaleskii

Zaleskii
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 13:35

http://allegro.pl/no...3729277625.html + pobraniowa opłaca się ?

• 0

#23 Tabalan

Tabalan
  • Maniak

• 2006 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 13:57

Tak, według mnie opłaca się w tej cenie.

• 0

#24 BARTOL48

BARTOL48
  • Maniak

• 2505 postów
  • Miejscowość:TM

Napisano 22 listopad 2013 - 15:40

Tylko czym się różni ta europejska od polskiej?

• 0

#25 Tabalan

Tabalan
  • Maniak

• 2006 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 15:54

Na 100% mamy możliwość powołania sie na Niezgodność Towaru z Umową. 

Natomiast tzeba by przeczytać zapisy Gwarancyjne - z tego co pamiętam Gwarancja jest wazna na terenie całej Unii Europejskiej. Nie raz znajomi, którzy przyjechali z Angli czy Irlandii naprawiali tam kupiony sprzęt w Polsce. ALE jak to jest w przypadku Nokii - NIE jestem pewien.

Najprawdopodobniej Nokia daje Gwarancję wazną na region - czyli komórka przeznaczona na rynek EU i kupiona w EU - może być serwisowana w dowolnym państwie EU.

Mi też się wydaje, że gwarancja jest normalnie na terenie EU.

Edit:

Nokia gwarantuje, iż w okresie gwarancji Nokia bądź firma serwisowa działająca z upoważnienia Nokia, w stosownym czasie bezpłatnie usunie wady materiałowe, konstrukcyjne i wykonawcze, w drodze naprawy lub, jeżeli według własnego uznania Nokia stwierdzi taką konieczność, wymiany Produktu, zgodnie z warunkami niniejszej Ograniczonej Gwarancji (o ile przepisy prawa nie stanowią inaczej). Niniejsza Ograniczona Gwarancja jest ważna i wykonalna jedynie w kraju, w którym Produkt został zakupiony, z zastrzeżeniem, że był on przez Nokia przeznaczony do sprzedaży w tym kraju. Jeśli jednak Produkt został zakupiony w państwie członkowskim Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii, Szwajcarii lub Turcji Produkt był przez Nokia pierwotnie przeznaczony do sprzedaży w jednym z tych krajów, niniejsza Ograniczona Gwarancja jest ważna i wykonalna we wszystkich wyżej wymienionych krajach. Niektóre ograniczenia obsługi gwarancyjnej wynikać mogą z elementów Produktu charakterystycznych dla danego kraju.

Użytkownik Tabalan edytował ten post 22 listopad 2013 - 16:20

• 0

#26 Zaleskii

Zaleskii
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 19:32   Najlepsza odpowiedź

Dobra mam już pieniążki :) Teraz tylko zamówić i czekać.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Smartfon, Windows Phone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych