Skocz do zawartości

Monitor do grania


Recommended Posts

Także pomyślałem że mój monitor Samsung SyncMaster s22b150 robi się nudny brak złącz hdmi dvi-d tylko vga. Chciałbym kupić monitor idealny dla gracza cena nie gra roli ma być

-Zerowy input lag (Wiem że nie może być zerowy ale to tak tylko w sarkaźmie bardzo mały)

-Najlepsza jakość kolorów, że dupsko urwie z wrażenia.

 

Moje propozycje to

-

Asus 23" LED MX239H

Dell 24" LED U2412M

Philips 23" LED 234E5QHSB

AOC 21.5" LED i2269Vwm

EIZO Foris FG2421 240hz

Asus 

VG278HR ale 27cali to chyba za dużo jak myślicie.

Asus 24" LED VG248QE

Asus 21.5" LED VS229HR

 

I to tyle dzięki jak odpowiedzie.

Edytowane przez LIVERend
Link to post
Share on other sites

Powiem że komp to *****ioza sam zresztą popatrz 

 

Gigabyte radeon hd 7870

Amd fx 8350

boxowe chłodzenie w lato wymieniam 

8gb ram goddram play dla gracza 1600mhz

Windows 8.1

zasilacz Deus m1 650w

płyta główna asus m5a99fx pro r2.0

obudowa spc brutus m23

 

I zależy mi na naprawdę małym input lagu i naprawdę  *****istym oddaniu kolorów może być nawet najlepszy monitor na rynku, bo ten eizo 240hz to chyba klapa z recenzji na purepc czytałem.

 

//e

A możesz pisać jak dojrzały człowiek ?

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

 

 

ten eizo 240hz to chyba klapa z recenzji na purepc czytałem.

 

recenzja na purepc pozostawia sporo do życzenia

natomiast pod taki monitor trzeba mieć mocniejszy sprzęt, jak koniecznie chcesz kolorów i panelu w porządku do grania rozejrzyj się za HP ZR2740 v2 (to v2 często nie ma w opisie, ale wystarczy, że będzie wyprodukowany we wrześniu 2012 lub później) 

Link to post
Share on other sites

Tylko karta wam się nie podoba wiem nie jest za dobra myśle nad kupnem r280x do crossfire i jak przyczepią się jacyś znawcy, że poco amd przecież to gó**o weź intela to ja nie słucham ich odpowiedzi.

Co sądzicie o tym monitorze Philips 27" LED

278G4DHSD 3D dawid (dawidn20) mówi że wypas.

To co koniec tematu nikt nie odpowie.

Link to post
Share on other sites

Do grania z dobrymi kolorami to masz np. Eizo FS2333, który będzie bardzo ok zwłaszcza, że Twój komputer nie wygeneruje w większości nowych gier 120Hz. Jeśli jednak grasz w stare gry(sieciówki, typu CS) albo wymienisz grafikę na takiego 280X i go dobrze wykręcisz to można celować w 120Hz... Tylko zapomnij wtedy o dobrych kolorach.

 

Na twoim miejscu wybrałbym Eizo FS2333.

Link to post
Share on other sites

 

 

kupnem r280x do crossfire

 

Powodzenia w robieniu CF z 7870 i R9 280X...

 

Jeśli tego kompa jeszcze nie zamówiłeś to sugerowałbym jednak kilka zmian : buda, PSU no i ten nieszczęsny cep. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli Czesław przeszedł na Intela to każdego da się naprostować ;)  Liczby nie kłamią i trzeba być naprawdę ślepym, by mając wystarczające fundusze pakować się w AMD do gier.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś ma fundusze na fajny monitor to szkoda, by wydawał w błoto kasę na kiepskiego kompa, bo jakiś "specjalista" nagadał mu bzdur. Autorze : Twój komputer wcale nie jest rewelacyjny i za te same pieniądze można złożyć lepszy. Jeśli jeszcze go nie zamówiłeś, to zgłoś się do działu "Zestawy".

 

Koniec OT.

Link to post
Share on other sites

Jesteś  fanboyem intela. Amd fx jest bardzo dobrym procesorem sprawuje się niesamowicie i kompa mam od lipca i jestem specjalistą ale budę dostałem prawie że za darmo więc mi się opłacało i chodziło mi oto, że kupię dwie r280x także mi się nie podoba takie fanboystwo naprawdę to naśmiewanie się z niczego jesli taki mi się podoba to taki mieć będe nic ci do tego a pozatym moja karta graficzna jest bardzo mocno podkręcona i ja ten komputer złożyłem tanio i wcale nie zamawiałem. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Autorze dla twojej pewności w 100% popieram przedmówcę - Nowaja :)

Nie nazywałbym się specjalistą na twoim miejscu. Sam też nie jestem.Proste pytanie w takim razie z dziedziny hardware na poziomie 1 technikum informatycznego: Co to jest ICH :)?

 

Przykro mi to stwierdzać, moja opinia (żyjemy w na tyle wolnym państwie, że mogę ją wyrażać nawet jeśli będzie niepochlebna czy uderzająca w czuły punkt) - zachowujesz się w tym momencie jak tzw. gimbus przesiąknięty marketingową papką. Cóż za degrengolada dzisiejszych specjalistów.

 

Gdybym był moderatorem ten temat byłby zamknięty. Autor tematu nie potrafi wziąć pod uwagę rad w teorii i w praktyce bardziej doświadczonych specjalistów i testów które potwierdzają ich słowa, więc nie ma potrzeby udzielania mu ich więcej. 

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

Monitor powyżej 60 Hz Ci nie potrzebny i tyle. Bez sensu mając stosunkowo słaby sprzęt kupować 120Hz tymbardziej 240Hz.

Moim zdaniem wystarczyłby jakiś EIZO w okolicach 1111 zł, FS2333 byłby jak najbardziej ok.

Pan specjalista twierdzi, że jak będzie miał monitor za 2500 zł to będą od szlagu lepsze detale, ostrość itp?

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...