Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z taktowaniem Gigabyte GTX 660ti

660ti Gtx Gigabyte Taktowanie Problem

Najlepsza odpowiedź Fenio, 18 listopad 2013 - 23:39

Próbowałeś odinstalować EVGA precission ? Wywal wszystko co masz do OC karty i sprawdź taktowania w gpu-z.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 amadipo

amadipo
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 22:08

Cześć, jestem zmuszony prosić was o pomoc w sprawie mojej karty graficznej ktora ni stąd ni z owąd zaczęła mieć stałe taktowanie a przede wszystkim Napięcie 1174 nie moge go zmienić wcale. podczepiam screena z EVGA precission gdzie problem zauważyłem.

Bardzo dziękuję za wszelkie propozycje !

Pozdrawiam

ojf8.png

resetowałem ustawienia biosu, następnie wgrałem bios do karty graficznej. nie mam pomysłów

• 0

CPUIntel Haswell 4670   :right:  Płytka: Gigabytet Z87X-D3H :right:  RAM: Kingston 2x4GB 2133MHz

GPU: Gigabyte GTX 660ti  :right:  CASE: Silentium PC Gladius M40

#2 Fenio

Fenio
  • ∞∞∞∞∞∞∞

• 3195 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 23:39   Najlepsza odpowiedź

Próbowałeś odinstalować EVGA precission ? Wywal wszystko co masz do OC karty i sprawdź taktowania w gpu-z.

• 0

Ekspert działu: Kącik retro komputerów    /     Pełne zestawienie ekspertów

Spoiler

#3 lor3ddr8d

lor3ddr8d
  • Vatsim Captain

• 1618 postów
  • Miejscowość:Śląsk

Napisano 19 listopad 2013 - 15:33

Też tak miałem, MSI Afterburner gryzł się chyba z Sapphire Trix i dopiero usunięcie tego drugiego rozwiązało problem.

• 0

#4 amadipo

amadipo
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 23:37

dzięki, wiecie co pogrzebałem w ustawieniach i okazało się że K-Boost był włączony i blokował właśnie taktowanie na jednym poziomie,

udało się rozwiązać także ok :)

• 0

CPUIntel Haswell 4670   :right:  Płytka: Gigabytet Z87X-D3H :right:  RAM: Kingston 2x4GB 2133MHz

GPU: Gigabyte GTX 660ti  :right:  CASE: Silentium PC Gladius M40

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 660ti, Gtx, Gigabyte, Taktowanie, Problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych