Skocz do zawartości

godny nastepca Galaxy Nexus i9250


nastepca Nexus'a  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. co bys wybral, jako nastepce Nexus'a?



Recommended Posts

Witam, szukam godnego nastepcy dla googlowskiego telefonu z rodziny Nexus

 

Najwazniejsze cechy dla nastepcy:

- ekran 4-5" conajmniej 720p, z ppi niemniejszym niz 300 preferowany amoled lub ips LCD

- przyzwoita jakosc dzwieku na sluchawkach

- 16gb pamieci, nie musi miec slotu na microsd

- duze wsparcie custom romow, kerneli i innych bajerow z xda

 

Moje typy:

- Nexus 4, kolejny telefon z rodzinki nexus, cenowo bardzo przystepny, 4 wydajne rdzenie, ale ekran mnie nie przekonuje

 

- Samsung S3, byly flagowiec, calkiem wydajne 4 rdzenie, ekan amoled 720p prawie taki sam jak w nexusie, bdb wsparcie, nieprzekonuje mnie tylko jakosc wykonania, wielu moich znajomych posiada i narzekaja mniej lub bardziej

 

- Xperia Z1 mini, z tego co glosza plotki ma to byc z1 w 4", wiec prawdopodobnie bedzie taka sama jakosc ekranu i slabe konty widzenia, pozatym ekran ok, officialna premiera ma byc 26.11,

na duzy plus zasluguje 4 b wydajne rdzenie i ponoc 20mp aparat

 

- Nexus 5 tutaj maly dylemat czy warto doplacic za nowosc, smarkfon z topowej polki

 

- Nokia lumia 925, tutaj podoba mi sie ekran amoled 720p, swietny aparat, niemniej nie jestem w pelni przekonany do wp8

 

Czy macie inne propozycje?

lub co byscie wybrali z tej listy glosujcie w ankiecie

 

Cena max 1600zl

 

IIx0 

Edytowane przez pan piksel
Link to post
Share on other sites

 

 

Nexus 5 tutaj maly dylemat czy warto doplacic za nowosc, smarkfon z topowej polki
 

 

Tu płacisz za Full HD ekran, Snapdragon 800.

 

 

 

Xperia Z1 mini, z tego co glosza plotki ma to byc z1 w 4", wiec prawdopodobnie bedzie taka sama jakosc ekranu i slabe konty widzenia, pozatym ekran ok, officialna premiera ma byc 26.11, na duzy plus zasluguje 4 b wydajne rdzenie i ponoc 20mp aparat

 

 

Ciekawe jak będzie z baterią jak siedzi w nim Snapdragon 800,bo nawet w Xperii Z1 ponoć nie jest najlepiej z baterią.A na dobry aparat nie liczyłbym,bo okazuję się Note 3 z 13 MP aparatem zjada Xperie Z1 jeżeli chodzi o jakość i szczegółowość zdjęć. 

 

Nad Galaxy S3 nie ma co się zastanawiać bo to stary procek do tego 1 GB ramu.Nexus 4 ma kiepski aparat i ekran nie jest najlepszy.

 

Brałbym albo Nexus 5kę albo Lumie 925kę.A pro po jak sam wspomniałeś to do Lumii 925 niema  "custom romow, kerneli i innych bajerow z xda" bo to WP.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...