Skocz do zawartości

Brak połączenia monior-PC przy włożonej GTX770


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez vicking,

Recommended Posts

Witam!

 

Wczoraj dostałem zamówiony sprzęt i przystąpiłem do jego montażu.

Po złożeniu całości, podłączeniu monitora na kabel VGA pod wejście na płycie głównej, uruchomieniu PC, na ekranie monitora wyświetla się brak połączenia i komunikat o konieczności sprawdzenia połączenia.

Taka sama sytuacja na kablu HDMI.

Po podłączeniu monitora do laptopa za pomocą VGA/HDMI - działa.

 

Po główkowaniu, sprawdzeniu czy na pewno karta jest prawidłowo podłączona, zasilanie (wszystko OK, karta prawidłowo, zasilanie również, wentylatory działają jak należy), przełączeniu karty z PCIe 3 na PCie 2 ta sama sytuacja, odłączyłem całkowicie kartę i uruchomiłem PC.

 

Procesor i4670k posiadający zintegrowaną grafikę ruszył bez problemów. Monitor zagadał...

 

Czy spotkaliście się z taką sytuacją? Czy wina może leżeć po stronie sterów płyty głównej czy też w najgorszym wypadku nowa karta jest uszkodzona?

 

Płyta główna MSI Z87-G43

Grafika Gigabyte GeForce GTX770 OC

 

W chwili obecnej jestem w pracy, więc nie będę w stanie podać więcej szczegółów lub wykonać dodatkowych testów.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez vicking
Link to post
Share on other sites

Może spróbuj pod tv podłączyć albo inny monitor.


 

 

Wczoraj dostałem zamówiony sprzęt i przystąpiłem do jego montażu. Po złożeniu całości, podłączeniu monitora na kabel VGA pod wejście na płycie głównej, uruchomieniu PC, na ekranie

nawet jakby tutaj podłączył to i tak by działało bo procek ma z. grafike.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Wróćiłem do domu, zainstalowałem sterowniki do płyty głównej oraz sprawdziłem ustawienia zintegorwanej grafy w BIOSIE (znalazłem podobny przypadek http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.tomshardware.co.uk%2Fanswers%2Fid-1766768%2Fsignal-install-gtx-770.html%23&h=EAQHVHAOy ).

 

Karta działa :) 

 

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...