Skocz do zawartości

Potrzebne Mobo, CPU oraz GPU.


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Battlefield 3 MP oraz kilka nowszych.(BF4, COD G single)

  • Maksymalna kwota : max 1000zł

Których części potrzebuję : Płyta, Procek i Grafika

Czy będę podkręcać sprzęt? : Grafikę 

Rozdzielczość mojego monitora : FHD

Specjalne wymagania : brak

 Zastanawiałem się nad APU A8-6600k, FM2A88M EXTREME4+, HD7770 czy ładować się w FX6300.

I pytanie na boku czy ta 7770 będzie wydajniejsza od CF 5770(@950/1300).

 

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Jeśli cała akcja ma na celu upgrade komputera z sygnatury, to wywalanie pieniędzy na nową mobo i CPU nie ma sensu, bo ten Core i3 3220 jest jak najbardziej OK, szczególnie biorąc pod uwagę Twoje propozycje (APU A8-6600K i FX 6300).  Co do wydajności HD7770 względem CF 5770 to ta pierwsza nie będzie wydajniejsza. Na Twoim miejscu dokupiłbym tylko grafikę pokroju HD7870, R9 270X czy np. GTX660 a skok wydajnościowy będzie bardzo widoczny, a procesor i tak wyrobi przy takiej karcie. Ewentualnie, gdybyś chciał to za zaoszczędzone pieniądze z tego 1000zł (czyli jakieś 300-350zł, zależnie od grafiki) mógłbyś sprzedać tego Core i3 i kupić za ok. 640zł Core i5 3350P. Decyzja należy do Ciebie ale sumując, opcja przesiadki na AMD najmniej się kalkuluje.

Link to post
Share on other sites

Up tak ale tego w spoilerze bo mam klienta łosia, który za mobo cpu i gpu daje mnie 700zł (Athlon II x 4 630, GA-78LMT-SP2 rev 5.0 i GTS 450 Winforce 2) i na zastąpienie tego chciałbym  zrobić up i mogę sobie do tego dołożyć 300zł 

Edytowane przez kamil_18_19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...