Skocz do zawartości

[MULTI] Path of Exile


Recommended Posts

Ja właśnie miałem starcie z pierwszym większym bossem, zwie się chyba Brutus. Nie było tak strasznie jak się wydawało gdy go zobaczyłem :D Wiedziałem, że będzie jakiś większy przeciwnik bo wcześniejsze lokacje swoim wyglądem to sugerowały :D Klimat w takich miejscach przywiódł mi na myśl te stare dobre h&s :P

Link to post
Share on other sites

Niby tak ale jak się niespodziewanie zgon zaliczy to już za późno na portal xD A propo portali to podczas walki z tym Merveilem teleportowałem się chyba z 5 razy do obozu :D


Trochę żałuję że nie wybrałem Marudera, pod mój styl walki lepiej by się sprawdził niż Shadow. 

Link to post
Share on other sites

cytat z innej strony:

„Niestety płeć naszej postaci jest uzależniona od klasy postaci, a podczas jej tworzenia nie mamy dostępnych żadnych opcji umożliwiających zmianę jej wyglądu"

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odp. Swoją drogą starszna lipa...Jak mam grać babą w jakiejś grze to odrazu jest dla mnie ta postać/gra skreślona. Nie wiem czemu tak mam...Jak gram to lubię się wczuc w postać  ;)

 

P.S A orientuje sie ktos czy jakbym np wziął klasę shadow to da się nią walić w łuku? I czy wtedy postać np. nie będzie w tym słabsza niż taka Ranger?

Edytowane przez Bartas89
Link to post
Share on other sites

Jestem po walce z Vaalem, na początku jak wkroczył na arenę myślałem że to będzie ciężkie starcie ale okazał się w miarę łatwym przeciwnikiem. Trzeba było uważać na jego laser bo jeden cios i był prawie zgon xD Całą walkę spamowałem go pułapkami :D

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Jak mam grać babą w jakiejś grze to odrazu jest dla mnie ta postać/gra skreślona.

Czyli jesteś przeciwnikiem gry Tomb Rider. Rozumiem. ;)


 

 

Jestem po walce z Vaalem

Jestem po finałowej walce. Sam nigdy w życiu bym owego najstraszliwszego bossa nie pokonał, na szczęście przyłączyłem się do jakiejś drużyny - i już! :D

 

Swoją drogą - poza mordowaniem różnych kreatur ta gra ma jakiś głębszy sens?

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Faktycznie - jak na trzeci akt to nic ciekawego :wariat:

 

Niemniej przepatrzyłem co mam w skrzynce i nic w sumie lepszego - ja nie używam mieczy jednoręcznych więc nie zbierałem za bardzo, sam rozumiesz ;)

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...