Skocz do zawartości

Potrzebny bardzo wygodny headset/słuchawki+mic


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez iDaft,

Recommended Posts

Witam.

 

Sprawdziłem pierwsze 5 stron forum i nie znalazłem podobnego tematu.Więc zakładam nowy.

 

Otóż sprawa wygląda następująco:

Potrzebuje słuchawki+mic/headset głównie do gier MMO i ts,czasami słucham muzyki czy nagram coś na basie.Gram po kilka godzin dziennie (4-6h weekendami dłuzej...) więc bardzo zależy mi na wygodnych słuchawkach nie uwierających w głowe/uszy,w miare lekkie,najlepiej razem z mikrofonem.Na chwile obecną posiadam zintegrowaną karte dźwiękową alc892 i w najbliższym czasie nie zapowiada się na zmiane(może pod choinke).

Fundusz operacyjny ok.200zł(nie pisze do 200 bo przeglądając tematy i sprawdzając ceny widziałem sporo słuchawek za np:209zł itp).MIałem do czynienia z różnymi słuchawkami (do usznymi,otwartymi,połotwartymi i zamkniętymi)najwygodniejsze wydawały się zamknięte(do tego fajnie izolują od otoczenia) więc wydaje mi się,że takie były by odpowiednie.Niestety jest ich na rynku tak dużo,że trudno się w tym wszystkim połapać.Stąd proźba o pomoc.

Link to post
Share on other sites

W sumie czytałem recenzje i zaryzykuje:P Szkoda,że na dzień dzisiejszy dostępne były tylko w jednym sklepie(jeszcze przeze mnie nie sprawdzonym)ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma.Budżet troche nadwyrężyłem:/

 

Dzięki za rade.Odezwe się i dam znać jak headset się sprawuje;)

Link to post
Share on other sites

Znalazłem trochę taniej za 185 zł z przesyłką oraz vatem choć sklepu nie znam.

http://www.thomann.de/pl/superlux_hmc_631_red.htm

 

Edit.

...albo może i nie zawiera kosztów przesyłki... sam już nie jestem pewien.

ten sklep też widziałem ale nie brałem go pod uwage ze względu na .de w adresie.Słuchawki może i taniej ale za transport mnie policzą i wyjdzie podobna kwota :(

Link to post
Share on other sites

 

 

ten sklep też widziałem ale nie brałem go pod uwage ze względu na .de w adresie.Słuchawki może i taniej ale za transport mnie policzą i wyjdzie podobna kwota
 

 

jak sie doda do koszyka to podają koszt wysyłki - 20 Euro do polski czyli wychodzi 270 zł + czekanie na dostawe z Niemiec, W Polsce gdzieś były za 249 + ewentualnie kurier nawet 20 zł to sie bardziej opłaca zamówić w PL. Szczególnie jak coś będzie nie tak to masz gwarancje w Polsce

Link to post
Share on other sites

Tak ale tam jakoś tak podali że nie wiadomo czy wysyłka wliczona w cenę czy nie a jeśli doda się te 20 euro które są podane w cenniku wysyłek to faktycznie nie wychodzi to najlepiej.

Widziałem właśnie gdzieś za 250 lecz pytałem bo myślałem że może znalazł taniej a sam przymierzam się do zakupu słuchawek.

Link to post
Share on other sites

No cóż słuchawki zamówione wczoraj w audeos.pl,w sumie wyjdą mnie 277,99zł. Potwierdzenie o przyjęciu zamówienia doszło od ręki,nawet faktura proforma ale potwierdzenia nt wysyłki do teraz nie dostałem.Już na starcie mają minusa:( Dotychczas w każdym sklepie w jakim kupowałem cokolwiek,towar wysyłany był następnego dnia... Najwyraźniej osoby prowadzące sklep wystawiają towar którego fizycznie nie mają na półkach... i trzeba doliczyć dzień na dostarczenie im towaru z hurtowni etc... Chociaż towar miał status dostępny( a sprawdzałem pare razy bo słuchawki dostępne były w 3 kolorach).

Czyli przyjdzie mi się męczyć kolejny weekend w niewygodnych słuchawkach...:(

Link to post
Share on other sites

Powiem tak,na razie jestem w pracy i podłaczyłem słuchawki żeby tylko sprawdzić czy działają.Bo na pierwszy rzut oka paczka wyglądała jak po spotkaniu z conajmniej buldogiem... (karton wyglądał jak przerzuty)

 

To był chyba pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie:(

 

Coś więcej nt słuchawek napisze jak juz sobie w nich pogram pare godzinek;) Ale po pierwszej przymiarce raczej jestem pozytywnie nastawiony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mikrofon jest zamocowany na sztywno za to oferuje dobrą jakość.Sam headset fajny i na pewno będe z niego zadowolony jak tylko odeśle ten i otrzymam kolejny... NIestety panowie z UPS chyba grali moją paczką w rugby... Bo plastikowy element przy pałąku trzymający piankopodobne coś odpowiedzialne za prawidłowe dopasowanie muszli do głowy(docisk prościej ujmując) jest pęknięty z prawej strony... Przez co prawa muszla od spodu nie dopasowuje się do głowy(jest szpara brzydko mówiąc) i nie izoluje od otoczenia.

Teraz pytanie co zrobi pan w sklepie w którym to zakupiłem.Nie mam protokołu o szkodzie który spisuje się przy kurierze bo odebrałem przesyłke w pracy.Mam fotki opakowania zanim je otworzyłem i fotke uszkodzenia.A wygląda to tak:

 

http://imageshack.com/a/img28/7562/1fbs.jpg

http://imageshack.com/a/img11/8279/vfmu.jpg

http://imageshack.com/a/img59/8286/85xz.jpg

http://imageshack.com/a/img542/1807/ilye.jpg

 

I samo uszkodzenie:

http://imageshack.com/a/img809/94/o83z.jpg

http://imageshack.com/a/img30/6080/l9as.jpg

Link to post
Share on other sites

Szkoda że mikrofon jest zamocowany na sztywno... powinno móc się go obrócić do góry aby poza rozgrywkami ze znajomymi nie przeszkadzał.

 

Paczka faktycznie jakaś masakra więc odsyłaj sprzedawcy bo wydaje mi się że też dobrze nie zabezpieczył środka kartonu.

Następnym razem jeśli paczka będzie tak rozwala otwieraj ją przy kurierze aby sprawdzić czy nie ma jakiejś szkody.

 

Co możesz ogólnie powiedzieć o jakości dźwięku i ilości basu ?

 

Jak ogólnie z wygodą?

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Z tego co napisał mi pan ze sklepu:

"Jednak jedyne co można zrobić to spróbować skontaktować się z kurierem i spisać protokół szkody. Często nie robią problemów, choć tutaj jest dodatkowy problem, że będzie to na następny dzień dopiero.
Z naszej strony niestety nie ma możliwości składania reklamacji w takich wypadkach."

 

Wynika,że ma to w d.... i mój problem.Ale prawie 300zł sobie wziął...

 

Słuchawki miałem na sobie ok pół godziny bo potem zauważyłem,że pęknięcie się powiększa i byłem zmuszony je odłożyć.Ogólnie wygodne ale zakładam,że były by wygodniejsze gdyby były w pełni sprawne.

Nie jestem audiofilem i nie przypisuje jakiejś dużej wagi do jakości dźwięku.Ma być czysto,bez szumów,trzasków,zakłóceń i dudnienia i te słuchawki w zupełności mi odpowiadają bo spełniają moje oczekiwania.

A mikrofon mimo,ze przymocowany na sztywno jakoś specjalnie nie przeszkadza

Edytowane przez renholder1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...