Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Mam wielki problem. Czy mogli byście mi doradzić jaka karta graficzna była by najlepszym rozwiazaniem do laptopa? Chodzi mi głownie by była wdajna w grach. Mam swoją propozycje NVIDIA GeForce 610M. Jeśli to dobry wybór to potwierdzcie a jesli nie dajcie nazwy innych.

Z góry dzieki za pomoc

Link to post
Share on other sites

 

 

Witam! Mam wielki problem. Czy mogli byście mi doradzić jaka karta graficzna była by najlepszym rozwiazaniem do laptopa? Chodzi mi głownie by była wdajna w grach. Mam swoją propozycje NVIDIA GeForce 610M. Jeśli to dobry wybór to potwierdzcie a jesli nie dajcie nazwy innych. Z góry dzieki za pomoc

 

Nie wiem czy wiesz, ale jest bardzo mało takich laptopów, które można wymienić kartę graficzną (np. Compal), chyba że takiego posiadasz, wiec zapodaj markę oraz model, by upewnić się, czy taka możliwość istnieje.

Link to post
Share on other sites

Znaczy sie mam w planach zakup kupienie nowego sprzętu. I się właśnie zastanawiam co by było najlepsze. Tutaj macie ten sprzęcik co mam zamiar kupic http://www.x-kom.pl/p/119808-notebook-laptop-13-3-asus-u36sg-rx008h-8-i5-2450m-8gb-500-win8x.html# Jestem świadom że to najlepsze nie jest ale potrzebuje przenośny sprzęt w granicy 2500zł i to mi sie wydaje najlepszą opcja

Link to post
Share on other sites

Bierz Lenovo, ten co chudy131080 podał. Chyba, że nie chcesz mieć problemów z nowymi grami (jak w innych tematach płaczą o słabej grafice na lapkach, mimo tego dużo kasy wydali). I pamiętaj że ten lapek długo ci nie pociągnie do gier. Jakiś czas na pewno zadziała, lecz po jakimś czasie mimo braku możliwości modernizacji nie będziesz w stanie pograć w coś nowego.

Link to post
Share on other sites

 

 

I5 będzie miał więcej kilka FPS ze względu na taktowanie rdzenia w turbo.

Tylko weź pod uwagę co autor napisał:

 

 

Chodzi mi głownie by była wdajna w grach

Więc masz wybór:

1. Asus z i5 i GeForce 635M

2. Lenovo z i3 i GeForce 660M

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...