Skocz do zawartości

htc one x vs lg 4x hd vs sony xperia sp


htc one x vs lg 4x hd vs sony xperia sp  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. który wybrać?

    • htc one x
      8
    • lg 4x hd
      0
    • sony xperia sp
      11


Recommended Posts

mam xperie S, i te ekrany TFT od Sony wcale nie są takie złe. Obraz jest bardzo ładny  i szczegółowy a kolory całkiem naturalne, nie ma żadnych przebarwień ani problemów z obrazem. Jedyny problem tego ekranu to średnie kąty widzenia, ale jeśli to komuś nie przeszkadza to ekran jest w porządku.

Link to post
Share on other sites
To sobie zobacz ekran z iPhona, SLCD2/3 od HTC, IPSy lepszych LG czy nawet SAMOLED od Samsunga.

 

Widziałem ekran Iphone 4, HTC One S, Galaxy SIII mini i mojej Xperii S.

 

Dla mnie obraz Xperii jest wporządku . Gilmy i zdjęcia wyglądają bardzo dobrze, przy normalnym użytkowaniu średnio mi się podoba czerń ale poza tym nie jest źle, nie razi zła jakość obrazu, no ale nie kłóce się bo nie miałem tych telefonów w ręku obok siebie więc nie mam bezpośredniego porównania, ale nie powiedziałbym że ekran w xperii S jest słaby. 

 

Edit : Porównałem na szybko Xperie S z Galaxy III mini i w Xperii biel jest czystsza ale gorszy kontrast, plus kąty widzenia są okej ale jest troche przekłamanie koloru którego nie zauważyłem w S III mini. Za to filmy i zdjęcia wyglądają lepiej na Xperii ale to już średni argument bo inna rozdzielczość i PPI.

Edytowane przez Ozored
Link to post
Share on other sites

W okolicach 1k masz Nexusa 4, za ok. 850-900zł możesz dostać używane Galaxy S3 czy Xperię SP. Swift G raczej w tej cenie nie dostaniesz. Nexus ma najlepszą specyfikację, najwydajniejsze podzespoły i ma najlepsze wsparcie - aktualizacje prosto od google. S3 ma już kilka miesięcy za sobą ale nadal to dobry smartfon, ma najlepszy aparat z ww. Xperia natomiast ma - jak już wspomnieli - rozczarowujący ekran i aparat ale wydajnościowo plasuje się zaraz za Nexusem. 

Link to post
Share on other sites

Edit : Porównałem na szybko Xperie S z Galaxy III mini i w Xperii biel jest czystsza ale gorszy kontrast, plus kąty widzenia są okej ale jest troche przekłamanie koloru którego nie zauważyłem w S III mini. Za to filmy i zdjęcia wyglądają lepiej na Xperii ale to już średni argument bo inna rozdzielczość i PPI.

E no do S3 Mini to nie ma co porównywać - tam masz 800x480 z pentile czyli realna rozdzielczość jest jeszcze mniejsza, a sam ekran ziarnisty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...