Skocz do zawartości

Mayhems Aurora 2- Beta


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

 

As for New improved Aurora its already been shipped out to several companies all though i cannot tell you which as i have no control or knowledge who has it or who doesn't. Our warehouse / sales hold all the stock i just make it and ship it down to them for them to distribute.. Sorry guys / girls.

Ja już wysłałem maila do mayhems.co.uk z pytaniem czy można u nich kupić :D Jeśli będzie do kupienia to pewnie coś tam na lepsze czasy sobie zakupię

Link to post
Share on other sites

Też już o to pytałem:

 

One little thing- If I am buying an aurora premix from mayhems webshop can I be sure that I am buying the new, improved aurora?

 

Odpowiedź:

I cannot guarantee any thing from the web shop as that is out of my control. The web shop is run and is a separate entirety from my self now. Really the web shop is run for people who cannot get it else ware. We prefer users to g oto our re sellers and give them the business direct .

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Panowie. Trochę odświeżę temat.

 

Wszedłem na stronę Mayhems'a i stoi że można kupić w cenie 8funtów z hakiem koncentrat Aurory2. Czyli teoretycznie mogę już wybierać co chcę kupić a nie bawić się loterię.

 

Ba nawet na potrzeby tego płynu dołożę rez tubowy bo mój zatokowiec ma wyjątkowo wiele martwych miejsc. Pytanie jest oczywiste   i skierowane głownie do Biafara - jak wygląda trwałość płynu w dłuższym okresie czasu? W sumie mamy bliźniacze konstrukcje (ja mam tylko dodany ekstra blok na GPU). Spust jest wkręcony do nieużywanego pory w topie koolanca i nie ma między topem a zaworem żadnego węża (top-> obrotowa końcówka 45st ->zawór).

 

W sumie fascynuje mnie ten płyn i jedynym powodem dlaczego w niego nie zainwestowałem była mała trwałość V1 a w wypadku V2 raczej mało informacji zwłaszcza o trwałości.

Link to post
Share on other sites

Dzięki Jacku!

 

Chyba się skuszę. Pytanie czy musze jakoś specjalnie przygotowywać układ to zalania aurorą 2? Obecnie układ pracuje na Mythems X1 blood red. Zero brudu czy syfu z plastyfikatora. Węże Primoflex Advance LRT. Oczywiście układ przepłukam wodą destylowaną.

Link to post
Share on other sites

Powinieneś bardzo dobrze przepłukać układ i zadbać aby nie było w nim "martwych punktów".

 

A jeśli będziesz zamawiał aurorę, to polecam kupić koncentrat cena za przesyłkę jest dużo niższa.

Z tego co zauważyłem i co potwierdził Biafra, paczki do około 1 ~ 2 kilogramów wysyłają pocztą, w ten sposób oszczędzasz na przesyłce.

Oczywiści jeśli potrzebujesz tylko 1 litr, to możesz kupić gotowca, ale jeśli potrzebujesz dwóch litrów, to lepiej kupić koncentrat.

Pisaliśmy o tym w moim temacie ;)

Link to post
Share on other sites

Wiesz u mnie jest to trochę bardziej zwariowane bo paczka będzie szła do Japonii, więc na pewno koncentrat. Jak na złość jeszcze w żadnym sklepie tego nie ma. Gadałem z Angela.pl i napisali mnie, że bezpośrednio z Mayhemsem biznesu nie robią bo ich kilka razy wystawił do wiatru (to chyba jakaś plaga). Jak zmienię rez to na pewno nie będzie żadnych martwych miejsc. Pytanie jaki tubowy rez będzie najlepszy?

Link to post
Share on other sites

Wiesz dla mnie różnica 50 zł to żaden problem. Ma być porządnie i solidnie a przy okazji nadawać się dobrze do tej Aurory2. Swoją drogą będę chyba musiał tą aurorę chyba zamawiać w UK bo jeszcze nikt w PL tego nie ma a jak dzwoniłem do Angela.pl to nawet w ich hurtowniach jeszcze tego nie ma.

 

Jacku a ty masz już zalany układ Aurorą czy jak na razie tylko Biafar szaleje?? Chodzi mi o to jak oceniasz to jako całość.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem na etapie planowania a Biafra obecnie układ ma zalany białym pastelem, ale tylko On ze znanych mi osób miał styczność z dwójką i dość długo ją testował :)

Co do reza, to wydaje mi się, że ten szklany będzie lepszym wyborem, może i sam bym taki kupił, ale ma za dużą średnicę zewnętrzną i nie zmieszczę go u siebie w miejscu obecnego :/

Link to post
Share on other sites

Jestem, jestem. Przepraszać. Jacek właściwie wszystko Ci wytłumaczył. Ja miałem aurorę kilka miesięcy bez najmniejszych problemów. Zmieniłem w końcu bo do testów dostałem niebieską i nie konweniowała mi z resztą kompa. Mam nawet testowe wężyki od prawie roku w których nadal nic się nie dzieje. W zaworku pozbiera Ci się troszkę tej aurorowej "perły" ale nie powinno to wpłynąć na efekt. Rez od XSPC ma tę przewagę że jest całkowicie szklany i nie będzie Ci się barwił ani reagował z niczym co pchniesz w jego kierunku. Problemem jest trudne napełnianie (pod korkiem jest kratka która utrudnia nalewanie płynu) i ciężar. Układ bardzo dokładnie wyczyść z wszelkich pozostałości innych płynów bo aurora jest bardzo czuła na zmiany pH. Bardzo. Warto nawet pomyśleć o mayhems blitz choć nie jest to konieczne. Jeśli wszystko to zrobisz poprawnie to żywotność powinna być taka sama jak w przypadku pastela- lata. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Układ bardzo dokładnie wyczyść z wszelkich pozostałości innych płynów bo aurora jest bardzo czuła na zmiany pH. Bardzo.

 

Z czyszczeniem nie będzie problemu, najpierw kranówa potem destylka i suszenie, ale zastanawiam się czy jak rozcieńczę koncentrat Aurory w zwykłej wodzie destylowanej, to czy się z tym jakieś jaja nie porobią...

Nie mam dojścia do wody, którą stosuje się w aptekach do wytwarzania leków a taka byłaby najlepsza :/

Link to post
Share on other sites

@Biafra

 

Dzięki stary, bo w sumie ciekawa rzecz. Ja planowałem wymienić wszystkie węże (Primochill advance lrt), tak na wszelki smerf bo jednak coś tam na ściankach siadło, a że mam jeszcze trochę tego węża więc nie ma problemu. Bloki na tą okazję wyczyszczę IPĄ a dokładniej zestawem do czyszczenia procków od Arctica. Dobre jest to, że po takim zabiegu bloki są czyste jak łza i nie powodują żadnych reakcji z płynem (jak na razie Mayhems X1). Najgorzej będzie z czyszczeniem bloków. Pomijam, że będzie roboty z ich wyciągnięciem ale czym to czyścić, żeby było dobrze?

 

Co do wody to dużego wyboru nie mam. W sklepie można dostać tylko wodę oczyszczoną, która jest tutaj nazywana wodą destylowaną (np. do czyszczenia oczu itd.) dotychczas ją stosowałem i było ok. Taki urok mojego kraju.

 

O reza się nie martwię bo Phantom 630 to solidna buda i jest gdzie go przyczepić, a co nalewania też nie widzę problemu, w końcu nie robi się tego codziennie.

 

Szukałem po sklepach w Polsce i nadal nie ma Aurory2. Trochę kicha bo płacić za przelew między narodowy trochę mi się nie uśmiecha. Gdzie Ty kupowałeś swoją Aurorę?

 

Tak czy siak już na ten moment dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...