Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam zamiar kupić sobie nowy telefon, spędziłam ostatnio trochę czasu aby coś znaleść i udało mi się kilka wytypować:

1. Alcatel One Touch XPop

2. MyPhone Next

3. Prestigio MultiPhone 4055 DUO

4. Prestigio MultiPhone  4044 Duo

 

Zależy mi aby to był telefon nie przekraczający 700 zł, dostępny w sklepach tj. EURO, Komputronik itd, bo najprawdopodobniej wezmę go sobie na raty.

Chciałabym, aby miał:

- 4-5 cali

- Anroid

- stosunkowo dobry odtwarzacz muzyki

- w miarę dobry aparat koniecznie z lampą błyskową

- dobrą baterię, którą nie będę musiała ładować codziennie lub 2 razy dziennie przy średnim użyciu telefonu

- chciałabym również, aby telefon się zbyt często nie zawieszał i działał dosyć płynnie, choć wiem, że przy niskobudżetowych smatfonach może być to częsty problem.

 

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie znam się za bardzo na telefonach a nie chcę kupić jakiegoś badziewia.

Link to post
Share on other sites

Nokia Lumi odpada, kompletnie mi się ten telefon nie podoba i wiele złego o nim słyszałam bezpośrednio od włacicieli. Xperia M jest zbyt droga. Poczekam jeszcze na jakieś konkretniejsze wiadomości odnośnie Goclever, bo póki co niewiele wiadomo, telefon jest dopiero w przedsprzedaży. Wydaje się być idelany, ale podejrzewam, że w sklepach będzie dosyć drogi.

 

Jakieś inne propozycje?

Zna ktoś te telefony o których wspominałam na początku? Może z tego coś uda się wybrać?

 

Nie jestem przekonana do windowsa, niewiele o nim wiem, niewiele słyszałam, bo najbardziej znyny jest android i jest bardzo dużo aplikacji z nim związanych.

Jeśli z windowsem to co konkretnie?

Link to post
Share on other sites

goclever kosztuje 750 zl i można go zamówić teraz :) w ciągu tygodnia powinny być dostawy. na stronie jest, że 18.ja bym poczekał do tego momentu na opinie, ale i tak na 99% będą dobre :) w cd action telefon tej firmy został ostatnio polecony. dobre dostają oceny, tak samo jak ich tablety. w tej cenie telefonu z lepszym wyposażeniem nie ma.

Link to post
Share on other sites

Xperię M spokojnie kupisz za 600-700zł.

Ja tych GoCleverów, my phone itp. nie polecam. Same złe doświadczenia. Goclever akumulator po miesiącu nagle pada przy 50%. Jakość wykonania niby może być ale niee, to nie to. Prestigio jeszcze przejdzie bo tutaj na prawdę się starają.

Link to post
Share on other sites

Xperia M najtaniej 800 zł, nigdzie nie udało mi się znaleźć do 700 niestety.

Lumia jak już wcześniej wspomniałam odpada, znam kilka osób które mają/miały i bardzo narzekają, więc tego na 100% nie kupie.

Planuje zakup telefonu na grudzień-styczeń. Na pewno będę wyczekiwała jakiś konkretów odnośnie Goclever, z tego co piszecie, to zwrócę więkrzą uwagę na Prestigio, znajomy też mi mówił że może się opłacać.

 

Więc MyPhon na pewno odradzacie?

A co z Alcatelem?

Link to post
Share on other sites

Wszystkie te goclever, myphony, prestigio itd sa jeszcze mało znane i nie sprawdzone przez szersze grono użytkowników i raczej nie zwojują rynku.. wiec ja bym na twoim miejscu nie ryzykował.

 

Dołożysz stówkę i masz LG L7 II z najnowszym androidem który spełnia twoje wymagania,

specyfikacja > http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/optimusl7ii/

Link to post
Share on other sites

sam posiadam telefon tej marki już prawie miesiąc i chodzi jak nowy. mój wujek posiada nawigacje i też chwali. koleżanka posiada 2 tablety długi czas i tak samo wypowiada się pozytywnie. telefon tej marki dostał ostatnio znaczek polecenia w cdaction. w tej cenie warto kupić ten sprzęt. wiadomo my tylko doradzamy. każdy kupi i tak co uważa.

http://komorkomania.pl/2013/11/06/overmax-vertis-plus-swietnie-wyposazony-smartfon-za-rozsadne-pieniadze

można się też tym zainteresować. ciekawy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...