Skocz do zawartości

OSTRZEŻENIE I PROŚBA O POMOC "DO SEARCHES"


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez PanKanapka,

Recommended Posts

Witam!

 

Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Mój komp opanowała szpiegowska przeglądarka DO SEARCHES  (Radzę nie wchodzić w link bo chyba się u was zainstaluje.)

 

www.dosearches.com/newtab/?utm_source=b&utm_medium=cor&utm_campaign=ST3320620AS_5QF7QLLLXXXX5QF7QLLL&utm_content=nt&from=cor&uid=ST3320620AS_5QF7QLLLXXXX5QF7QLLL&ts=1384110181

 

Przywracanie systemu nie pomogło. Na innych forach temat również jest uciążłiwy. Spróbójcie poszukać rozwiązań w necie. Ja już szukam. Cholera ,wie co potrafi to cholerstwo może jeszcze przesyła jakiemuś hakerowi co robimy...

 

(Wiecie nawet przywracanie nie pomogło dlatego się mocno zaniepokoiłłem)

 

PS To może się też Wam przydarzyć więc proszę o pomoc.... :(


Wiem wiem takim czymś można się zarazić akceptując przykładowo prośbę o instalacje danej przeglądarki w menedżeże dobrych programów np. Ale ten shit wrypał się nie wiadomo jak...

Link to post
Share on other sites
Spróbójcie poszukać rozwiązań w necie.

A ty nie możesz? 

 

1. CCleaner

2. Zmień strone startową.

3. Skasuj niepotrzebne plubiny takie jak delte search, ask, babylon itp. (+foldery)

4. Czasami jest tak, że dodano do skrótu, więc właściwości skrótu przeglądarki i skasuj końcówkę, która ustawia domyślną stronę startową, lub skasuj skrót i stwórz nowy.

5. MalwareBytes.

 

I to wszystko.

 

menedżeże dobrych programów

 

Tam jest tak:

1. Podcas pobierania odznaczasz i nie akceptujesz regulaminu tych dodatkowych programów,

2. Są też bezpośrednie linki od producentów.

 

Więc używać tylko 2pkt.

Edytowane przez ragon
Link to post
Share on other sites

A ty nie możesz? 

 

1. CCleaner

2. Zmień strone startową.

3. Skasuj niepotrzebne plubiny takie jak delte search, ask, babylon itp. (+foldery)

4. Czasami jest tak, że dodano do skrótu, więc właściwości skrótu przeglądarki i skasuj końcówkę, która ustawia domyślną stronę startową, lub skasuj skrót i stwórz nowy.

5. MalwareBytes.

 

I to wszystko.

 

Tam jest tak:

1. Podcas pobierania odznaczasz i nie akceptujesz regulaminu tych dodatkowych programów,

2. Są też bezpośrednie linki od producentów.

 

Więc używać tylko 2pkt.

Nic nie pomogło w tym problem ,nawet ADW cleaner .. Jeszcze spróbuje Toolbar CCleanerem i pkt 4 

Pozdrawiam ! :)

 

PS Nie jestem głupi i wiem że się podczas instalacji różnych programów trzeba odznaczyć prośbę o instalacje takich przeglądarek to zainstalowało się w inny sposób !!! :[

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Też wrypała mi się jakaś strona w przeglądarkę i żadne próby nie pomogły jej usunięcia.Mało tego zawładnął dyskiem bo nie mogłem format zrobić :o ile się nakombinowałem ponownie zainstalować system...

Trzeba wszędzie rozesłać temat. To jest chyba groźne bo kiedy wchodzę w google (w pasku) to link jest jakiś dziwny. Internet zwolnił. Dzine rzeczy się dzieją... Przywracanie systemu nie pomogło...

http://malwaretips.com/blogs/do-searches-virus-removal/

 

Spróbujmy tym. Jak zadziała to temat roześlijcie ,bo ludzie mają z tym problem.

http://malwaretips.com/blogs/do-searches-virus-removal/

 

Tu jest rozwiązanie 100%

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...