Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki portable do 100, max 150zł

słuchawki portable 100zł 150zł sony mdr-zx300

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kirito

kirito
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 00:23

Witam serdecznie. Planuję zakupić słuchawki do autobusu/pociągu. Obecnie posiadam JVC HA-G101 jednak jak dla mnie...w domu pięknie , czysto , wyraźnie , bass jakiś jest , jednak na zewnątrz (na ulicy , w autobusie , pociągu , samochodzie) , mimo iż mam głośność na 100% , słychać wszystko z zewnątrz a dźwięk dosyć słabo. Nie znam się na słuchawkach , nie wiem czy są to tzw. "otwarte" czy "zamknięte" jednak potrzebuję słuchawek z dobrym wytłumieniem otoczenia (jeśli jest to możliwe , całkowite odizolowanie się). Drugi negatyw w JVC to 3 metrowy kabel , jak dla mnie uciążliwe. Trzeci negatyw - duże , nie przyjemnie nosi się je na małych uszkach.

Budżet: Najlepiej 100zł , w wyjątkowych okolicznościach (dla wygłuszenia , jakości dźwięku) do 150zł.
Źródło : Głównie Galaxy Mini , czasami Xperia J / PSP.
Oczekiwania: Głównie Izolacja otoczenia oraz wygląd. Poboczne: głośność , nie za długi kabel (do 2m?).
Muzyka : Cóż , zaraz pewnie ktoś mnie zjedzie jednak słucham jakby to powiedzieć.. azjatyckiej muzyki (Japońskie , Koreańskie , Soundtracki z anime itp). Głównie pop i rock. np. http://www.youtube.c...h?v=NzzZ-9TE5L4

Propozycja: Sony MDR-ZX300 (mógłbym je kupić dzisiaj). Czy te słuchawki spełniłyby moje wymogi?

Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje : )

• 0

AsRock H81M | Celeron G1840 | CPU Box Cooler @1100rpm | 4GB DDR3 | iGPU (HD7770 w drodze) | WD Green 500GB | SilentiumPC Vero L1 500W | "No-name" Case

PW: Kupić Zalmana R1 czy Antec VSP5000 ?

#2 rekkluse

rekkluse
  • Gaduła

• 256 postów
  • Miejscowość:Miasto z Morza i Marzeń

Napisano 08 listopad 2013 - 08:13

Aczkolwiek nie wiem jak sprawowalyby sie w twojej muzyce- zainteresuj sie akg518. Mozna ich uzywac niemal jak stoperów, wiec otoczenie nie bedzie stanowilo problemu.
Ostatnio widzialem ciekawe promocje, mieszczace sie w budzecie.

Jesli jednak okaza sie zbyt drogie- spojrz na maxwell retro dj. Sa to rebrandy (te same sluchawki- inna naklejka) brainwayz HM3. mozna je bylo kupic w tesco po 80,-

(przepraszam ze nie wkleilem zadnych linkow do recenzji ale pise z telefonu)
  • 0

#3 kirito

kirito
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 17:15

Temat można już zamknąć. Kupiłem te Sony MDR-ZX300 i jestem zadowolony z nich :)

Czy ktoś wie czy jest na nich jakaś różnica po tzw. 'wygrzaniu" ?

• 0

AsRock H81M | Celeron G1840 | CPU Box Cooler @1100rpm | 4GB DDR3 | iGPU (HD7770 w drodze) | WD Green 500GB | SilentiumPC Vero L1 500W | "No-name" Case

PW: Kupić Zalmana R1 czy Antec VSP5000 ?

#4 Beatrix Kiddo

Beatrix Kiddo
  • mała wesz

• 1650 postów
  • 3DMark 06:9600

Napisano 08 listopad 2013 - 19:42

wiesz że one niespecjalnie wygłuszają ? :/

• 0

Tutaj jest miejsce na chwalenie się sprzętem jaki posiadam...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, portable, 100zł, 150zł, sony, mdr-zx300

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych