Skocz do zawartości

Obudowa Low-Profile a ASRock Fatal1ty Z87 Professional


Recommended Posts

Witam

 

Kupiłem sobie komputer bez obudowy Specyfikacje podam odrazu i zadam pytanie czy mogę włożycz tą płyte i resztę na puki co miesiąc (czy nic się nie stanie takiego jak awaria) po prostu nie bd nic podkręcał tak aby chodził i coś tam na nim odpalił jakąś gierke póżniej kupuje obudowe póżniej czyli miesiąc i mam nową za 200-300zł z 4-6 wentylatorkami w obudowie podam wam też tą co mam z tego co wiem obsługuje ATX tak jak ta karta ASRock Fatal1ty wiec dlatego pytam czy mogę puki co tam ją włożyć oto obudowa :  http://www.morele.net/obudowa-take-me-obudowa-take-me-hit-400w-srebrno-czarny-87743/   proszę o odpowiedz szybką :D

 

  KARTA GRAFICZNA MSI GTX 770, 2GB DDR5 (256 BIT),

  433757 PAMIĘĆ KINGSTON HYPERX 2X4GB 1600MHZ DDR3 NON-E  

418344 ZASILACZ BE QUIET! PURE POWER BQT L8-CM-530W, 80  

432403 DYSK SEAGATE DYSK SEAGATE 1TB, SATAIII, 7200RPM,  

506401 DYSK SSD PLEXTOR 2,5\\\\\\\' 128GB, SATA III ( 52   597193

PAMIĘĆ GOOD RAM GYR1866D364L9A/8GDC  

602806 CHŁODZENIE CPU RAIJINTEK EREBOSS (0P105250)  

610512 PŁYTA GŁÓWNA ASROCK FATAL1TY Z87 KILLER  

546530 PROCESOR INTEL CORE I5-4670K 3.4GHZ LGA1150 BOX H  

602337 LG GH24NSB0 RBBB BLACK BULK SATA (BEZ SOFT) GH2    

 

błąd polegał na tym ze dałem 2x    pamięć good ram i hyper x bo wachałem się po między tymi i dałem 2 x pamięć ram zamiast obudowy no trudno sprzedam kupie obudowe albo zostawie poczekam miesiąc kupie obudowe trudno mój błąd

Edytowane przez DawidMaster
Link to post
Share on other sites

bez obudowy boje sie o kurz w sumie miesiąć ale sterylizacja w pokoju zrobie i mysle ze miesiąc wytrzyma czytając forum doczytałem się ze da się bez obudowy odpalać z tak zwanego "WIDELCA" dobry patent ale jest kupiłem taki sprzęt to na obudowe też trzeba pozbierać zeby mieć święty spokoj myślę ze jesli ma w specyfikacjach ATX płyta oraz konbatybilność to ma też obutowa choć zastosowanie nie to myślę ze zmieści się choć poczekam na kompa puki co możecie pisać jeszcze (podkreślam miesiąc użytkowania bez obudowy da rade
? :D )

Edytowane przez DawidMaster
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...