Skocz do zawartości

Nieporozumienia i kłótnie


Recommended Posts

 

 

A jeśli tak, to z łaski swojej pokażcie je.

Ten temat jest już zbyt zawalony. Jak pisałem drugi raz nie będziemy ryzykować pośpiechem, ale z zatwierdzeniem tych rzeczy chcemy wyjść do użytkowników, zgodnie z prośbami.

 

 

 

Ja tu 3 lata tyrałem na eksperta, niektórzy po roku mają modów globalnych... tyle w moim temacie i EOT.

Ranga Ekspert istnieje krócej niż 3 lata. Ekspert != Moderator.

 

 

 

Powody mogły być dwa. Pierwszy to silna potrzeba znalezienia kolejnego problemu do poprawki, Drugi pozbycie się konkurencji i osób realnie zagrażających jego pozycji.

A co powiesz na to, że poniekąd to ja proponowałem takie zmiany? Nie Sid. Też chcę zniszczyć forum?

 

Poza tym jak widać wszyscy uciekają do OVC. Spoko, macie do tego prawo, ale czy taki nie był plan od początku? Doprowadzić do zezwolenia na podłożenie bomby, zdetonować i uciec?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jest mi niezmiernie przykro, że za wkład jaki wniosłem w dział z telefonami jestem ciągle opluwany.

 

Może jestem ślepy, ale nigdzie nie zauważyłem, żeby ktokolwiek źle pisał o twojej aktywności w dziale z telefonami. To, że znasz się na komórkach nie może być jednak jakimkolwiek tłumaczeniem faktu, że zachowałeś się jak zwykła kanalia i próbowałeś czerpać korzyści z akcji charytatywnej, dodatkowo dorabiając do tego jakąś śmieszną ideologię. A jakie bzdury potrafisz wypisywać w zamkniętym gronie to pamiętam jeszcze z czasów, jak byłem ekspertem, ale nie będę robił z siebie Bakaka.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@TheSpeed

Nikt żadnego planu nie miał, zwyczajnie walczymy o szacunek dla tych bardziej zasłużonych.

Jak doskonale widać wyżej, nawet nie mogę się odezwać, bo coś komuś nie pasuje.

 

@Nowaj

Nagonka na mnie nie trwa od próby sprzedaży gifta z HB.

Czy to że znam się na telefonach = że tylko tam mam siedzieć? Wg regulaminu nie.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Czekam niecierpliwie na ogłoszenie zapowiedzianych zmian. Cieszę się też, że obecna sprawa została zakończona, choć wielka szkoda, że taki jest jej finał.

 

A co powiesz na to, że poniekąd to ja proponowałem takie zmiany? Nie Sid. Też chcę zniszczyć forum?

 Ja jednak wiedziałem, że masz jakiś tajny powód do bycia adminem. Zniszczyć forum od środka i to z najwyższego szczebla. Arcygeniusz zła

Edytowane przez kubas246
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

zwyczajnie walczymy o szacunek dla tych bardziej zasłużonych.
 

 

http://img.gnioty.pl/pictures/2011/5/f638951d0884c528a7bd160d70d45379.jpg

Edytowane przez Nowaj
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Znalazłem.

 

W trosce o peryferia czytelników naszego forum, proponuję abyś się zamknął bo od czytania tego Twojego bełkotu można zarzygać sobie sprzęt. Adekwatnych partnerów dyskusyjnych odnajdziesz w jednym z tych miejsc i upraszam abyś udał się tam dobrowolnie -http://www.samosia.pl/ -http://www.zaburzeni.pl/ -http://www.ofon.net/ -http://e-chlopak.pl/forum/

 

Salem, teraz gadasz głupoty. Nowaj ma rajcę, że zachowałeś się jak .... (nie chce mi się znowu wypisywać), ale inna sprawa, że sposób, w jaki ludzie się do ciebie zwracali był karygodny. Powinni wskazać od razu regulamin HB i dać ci warna/bana w wysokości takiej, jak uważali i tyle, sprawa zamknięta.

Edytowane przez Gwynbleidd
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że mieliśmy rozmawiać na poziomie, a nie chwalić się kto jakie obrazki umie znaleźć w internetach.

 

@up

Dla mnie wszystko jest jasne, poruszam kwestię odzywek do mnie i braku kontaktu w tej sprawie chociażby na pw.

Edytowane przez Salem
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Spoko, macie do tego prawo, ale czy taki nie był plan od początku?

Nie. Mylisz się i to bardzo. Ta decyzja jest podyktowana tylko i wyłącznie tym co napisałeś kilka postów wcześniej.

 

Co do "powodów", jeśli rzeczywiście miałeś takie zamiary i nie było w nich wcześniejszego poinformowania zainteresowanych to nie mamy o czym rozmawiać.

 

Natomiast ja nie uciekam całkiem z BMK, nie napisałem, że proszę o usunięcie mojej zawartości. Poprostu będę znacznie rzadziej tu zaglądać niż do tej pory.

Link to post
Share on other sites

Na starcie proszę o NIE równanie tego postu z błotem :) każdy ma swoje zdanie ja wyrażam SWOJE i tyle. >>> Skoro zostało niewiele czasu to ja też się wypowiem :). Co do gtxxor'a... hmmm obserwuje forum od BAARDZO dawna :) nie udzielam się ale czytam, czytam, czytam i zasysam co się da ;). Wchodzę tu już z nawyku i zawsze z przyjemnością czytam w obecnej chwili statusy w stylu fb albo chwalimy się wynikami w Bf-ie albo decoyek coś kupuje :P ogólnie fajnie śmieszne itp. Jestem w 100% za TS i sidem(mimo, że w 1 temacie przeciwko niemu byłem aktywny w krytyce co do jego osoby) sprawa jest prosta to jest forum rządzi się ono swoimi prawami to INTERNETY i nie ma co pisać teksów typu >nie jestem zły jest mi trochę przykro< gtxxor moim zdaniem to logiczne, że podpadłeś to nie powinieneś nawet mieć pretensji, że nawet bez odpowiedniej argumentacji(a okazuje się że takowa była) straciłeś stanowisko. Przemawia za tym parę argumentów > po 1. każdy bierze cie na tym forum za wybitnego specjalistę (dla mnie jesteś naprawdę PRO) i poważnego faceta i takie zabawy i burdy bo zabrali mi kolor to trochę śmiech na sali. Kolejny argument po nowelizacji kolorków było pisane, że mają one w bardziej dobitny sposób pokazywać jak wielki honor się trafił posiadaczom najważniejszych barw >niebiseki, kolor kupy, zielony itp. Dla mnie to forum zeszło i spadło już dawno na swoim poziomie ale kurde lepszego nie ma chyba bo to co na PCla... jest to jakaś porażka. Szkoda by było żeby się posypała główna(już któraś z kolei) ekipa. Myślę, że potrzeba trochę dystansu do siebie i do pracy jaką mają wykonywać tutaj nasi ,,pstrzy,, użytkownicy ;). Zgadzając się na takie zmiany jakie zaszły musimy się im podporządkować wiadomo zawsze pojawi się faworyzowanie i drobne kolesiostwo, które wg, innych będzie powodem do degradacji całej ekipy a wg. innych będzie to wielki plus za to że forum ma swoją ,,elitę,,. Kończąc napiszę jeszcze, że ,,NIEKTÓRZY,, to zachowują się tutaj jak księżniczki którym ktoś nie otworzył drzwi od karocy > oburzone za brak szacunku dla ich majestatu... Luuudzie to FORUM tutaj ma się pomagać ludziom, tworzyć atmosferę abu miło się przebywało z innymi użytkownikami i rozwijać wspólnie pasję. Jakoś jak jeszcze nie było kolorków to takiej sraczki z powodu ich straty nie było... i nie gadaj gtxxor że pracowałeś na EKSPERTA 3 lata.. bo przez pierwsze 2 lata nawet nie wiedziałeś że zaistnieją rangi i robiłeś to z czystych chęci pomocy ;) a teraz co? Każdy poczuł się wyróżniony i już wielkie przykrości z powodu zabrania kolorów. Salem ty też masz reakcje bardzo wybuchowe tutaj i od razu pretensje co to za wpisy w twoich postach... uspokój się i zrozum że to forum :) szacunek się należy zasłużonym to prawda ale nie GLORYFIKACJA + plan był taki zeby jednak to były stosunki ciągle koleżeńskie pomimo rang ;).
Jeszcze raz napiszę > ogarnijmy ten kisiel w majtkach :) TS ma rację można od zera bo każdy po trochu ,,odwalił,,. A sid? sid to sid patrząc na jego stosunek do innych mogę powiedzieć, że nie wyróżnia się względem wszystkich innych użytkowników jeśli chodzi o podejście i jego wpisy w postach. (każdy po trochu rzuca tu troszkę złośliwą ironią gdzieniegdzie, zgryźliwością i tyle).

 

Pozdrawiam :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

A sid? sid to sid patrząc na jego stosunek do innych mogę powiedzieć, że nie wyróżnia się względem wszystkich innych użytkowników jeśli chodzi o podejście i jego wpisy w postach. (każdy po trochu rzuca tu troszkę złośliwą ironią gdzieniegdzie, zgryźliwością i tyle).

 

Nowaj ma lepszy stosunek do księży pedofilów, niż seed do osób o innych poglądach. A takie przynajmniej odnoszę wrażenie.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Z ciekawości zapytam:

 

 

Kończąc napiszę jeszcze, że ,,NIEKTÓRZY,, to zachowują się tutaj jak księżniczki którym ktoś nie otworzył drzwi od karocy > oburzone za brak szacunku dla ich majestatu... Luuudzie to FORUM tutaj ma się pomagać ludziom, tworzyć atmosferę abu miło się przebywało z innymi użytkownikami i rozwijać wspólnie pasję.

Poświęciłeś kiedyś mnóstwo swojego wolnego czasu, a potem ktoś miał Cię za nic? Nawet nie wiesz jak to podcina skrzydła i zabiera zapał do niesienia pomocy. A co tu tłumaczyć :)

 

 

Salem ty też masz reakcje bardzo wybuchowe tutaj i od razu pretensje co to za wpisy w twoich postach... uspokój się i zrozum że to forum :) szacunek się należy zasłużonym to prawda ale nie GLORYFIKACJA

Jestem nadzwyczaj spokojny, póki ktoś mi nie dokucza. Jaki jest problem w tym żeby kulturalnie rozmawiać?

Masz przykład - admin dał mi możliwość pisania, a od razu jakieś "ale".

Edytowane przez Salem
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy jest sens wypowiadania sie tutaj. Nie chce mi się czytać postów wcześniejszych, dlatego jeżeli coś powtarzam to przepraszam.

 Nie chciałem się zagłębiać w temat, dużo było wyciągania brudów dlatego też nie czytałem wszystkiego.
Moim zdaniem, rozwiązanie tej całej sytuacji nie jest w 100% zadowalające. "Oczyszczenie" t.luka i xora, to moim zdaniem za mało, zrobili co zrobili, ale dając im nową szansę, tak naprawdę nie dajecie im nic. Równie dobrze mogą iść i zarejestrować się na innym forum. Jakby nie patrzeć, oboje posiadają sporą wiedzę i tracić takich użytkowników to grzech. Moim zdaniem, minimum powinni uzyskać U+, ale jest to tylko moje zdanie.
 Niestety przez tą całą akcję, ucierpiała moja opinia oraz zaufanie do moderatorów, chyba w szczególności do jednego. Nie chce tu nikogo obrażać, czy wyciągać jakiś brudów, ale tak po prostu jest.Może przez to, że jednak chcąc nie chcąc "liznąłem" tych "przepychanek" w tym temacie.

  W mojej opinii od "du*y" strony zaczęliście tą akcję. Skoro zmiany miały dotyczyć osób, które posiadały dostęp do tego tajnego czy tam ukrytego działu, to nie można było tam "siąść" i na spokojnie przedyskutować? Ogłosiliście publicznie, że będziecie wyrzucać osoby z "timu", ta wiedza nie była potrzeba "szaremu" użytkownikowi - o ile normalnie byście się dogadali w pewnym dziale. A tak, to wywieszona kartka a później człowiek siedzi na forum i nagle zmieniają się kolory i już wiadomo, że zaczęło się HR...


Nie chce się bardziej rozpisywać, ale niestety robicie krzywdę sobie - bo tracąc głowy pełne wiedzy, tracicie użytkowników.
Tyle ode mnie, bo skoro sprawa jest publiczna, to się (miejmy nadzieję) ostatni raz wypowiedziałem.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Poświęciłeś kiedyś mnóstwo swojego wolnego czasu, a potem ktoś miał Cię za nic? Nawet nie wiesz jak to podcina skrzydła i zabiera zapał do niesienia pomocy. A co tu tłumaczyć

 

Nakupowałeś kiedyś kluczy w akcji charytatywnej, a później zła moderacja nie dała Ci zarobić ? Wiesz jak to rujnuje domowy budżet ? 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

@up

Tak bardzo boli cię moja zła moralność że za każdym razem, przy braku argumentacji, będziesz o tym pisał? Sprawa wyjaśniona, karę odbyłem, więc o co tak naprawdę chodzi? Znów ktoś chce przypiąć mi jakąś łatkę?

Edytowane przez Salem
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...